Page 1 of 4
Rozptyl
Posted: 10:15 24. Apr 2011
by -RoF-
On ten rozptyl je stejně nějaký pokažený.
Hodil sem sám na sebe rozptyl nebo spíš Aria sama na sebe. Ale pochybuju, že těch kouzel měla na sobě tolik jak je ve výpisu.
Takže je to nějaké čudné.
Re: Rozptyl
Posted: 14:02 24. Apr 2011
by Prasokralik
on si rozptyl totiž hází na to jestli dané kouzlo rozptýlí nebo ne a zároveň má podle svého levelu určitý počet kouzel která rozptýlí takže pokud nějaké kouzlo nesundá dokud má pokusy může to na to samé kouzlo zkusit znova, má teorie
Re: Rozptyl
Posted: 17:11 26. Apr 2011
by Prasokralik
Nový bug - Dispell dispeluje rychlost z koně
Re: Rozptyl
Posted: 17:18 26. Apr 2011
by DenGrasse
To víš, efekt jako efekt

Re: Rozptyl
Posted: 18:47 26. Apr 2011
by Derken-
Obnova ruší haste kvůli "snížení AC"
Re: Rozptyl
Posted: 20:32 26. Jun 2011
by -darkvision-
Zajímalo by mě, zda je adekvátní silnost tohodle kouzla k těm npc co to mají.
Jedním kouzlem mi shodit 16buffů .. jakožto, že je to jen podřadné npc u bosse .. teď abych nekecal, jsou tam 3myslím.
I tak prostě .. jedním kouzlem 16 buffů

Re: Rozptyl
Posted: 09:53 14. Oct 2011
by Koninho87
zdravim.Chtěl bych se jenom optat jak je možné že mě NPC sundá všechny kouzla a pc mág mě sundá maximálně smítko z hlavy.díky
Re: Rozptyl
Posted: 09:54 14. Oct 2011
by kucik
Holt je to lepší caster. Co jinýho na tom chceš vědět?
Re: Rozptyl
Posted: 09:57 14. Oct 2011
by Koninho87
kucik wrote:Holt je to lepší caster. Co jinýho na tom chceš vědět?
Takže mam poprosit npc mága at chodi s nama protože pc mag je tu vlastně uplně nahovno hm?
Re: Rozptyl
Posted: 09:59 14. Oct 2011
by kucik
Můžeš to zkusit, ale pokud je to např. nějaký boss v dungu, tak si nemyslím, že taková prosba bude mít úspěch.
Re: Rozptyl
Posted: 10:00 14. Oct 2011
by DenGrasse
Dobrý nápad.. už jen najít dung s PC mágy.

Re: Rozptyl
Posted: 10:02 14. Oct 2011
by -darkvision-
Tak npc magove maj lvl od 20-40 ne? Tipovacka, kdyz bossove maj lvl kolem 40.
Co jsem se tak díval, tak mi to tak přišlo

Re: Rozptyl
Posted: 10:04 14. Oct 2011
by Derken-
max CL je 60 ne? +6 pruraznost
Re: Rozptyl
Posted: 10:04 14. Oct 2011
by Koninho87
jo fajn zase sem se hodně dozvěděl děkuju*ukloní se a zatleská*
Re: Rozptyl
Posted: 10:12 14. Oct 2011
by kucik
Já nechápu kam dotazem míříš, takže ti těžko dovedu nějak líp odpovědět.
Může být NPC lepší caster, než PC? Ano.
Může mít NPC vyšší level než PC? Ano.
Může tedy shodit mordekainem více efektů než PC? Ano, může.
Můžeš poprosit NPC, aby s vámi někam šlo? Ano můžeš. Jak odpoví je na charakteru toho kterého NPC.