Page 1 of 1
Trener barbara
Posted: 20:09 24. Apr 2011
by Tashara
Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
Re: Trener barbara
Posted: 20:16 24. Apr 2011
by de Aers
Tashara wrote:Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
V karathě je ještě jiný trenér barbara.
Re: Trener barbara
Posted: 23:10 24. Apr 2011
by Tashara
de Aers wrote:Tashara wrote:Trener pro barbary lvl13-20 dostal domaci vezeni a ted zatrest chlasta v te zamcene hospode v pristavni ctvrti v karate, nemohli byste ho pustit? Diky moc
Ted me k nemu prenesl bahnak, diky mu, ale je to neprakticke otravovat DM pokazde...
V karathě je ještě jiný trenér barbara.
v karate je jeste jiny trener barbara, ale do lvlu 12
Re: Trener barbara
Posted: 17:27 08. May 2011
by Tashara
Prosim vas mohl to nekdo vyresit? je to fakt desnej opruz... spamaovat kanal porad dokola kazdej lvl. Cely den sedim ve meste, jen abych nebyl nekde jinde, kdyz by zrovna loglo DM... Damian uz ho skousel vytahnout a sperzistetnit, ale restart ho vratil z5 do hospody. Diky
Re: Trener barbara
Posted: 17:54 08. May 2011
by Rejty
Nevím, proč ho vůbec někdo zamykal. Odemkněte tu hospodu.
Re: Trener barbara
Posted: 19:00 08. May 2011
by -RoF-
Rejty wrote:Nevím, proč ho vůbec někdo zamykal. Odemkněte tu hospodu.
Quest, poptej se Desmonda

Re: Trener barbara
Posted: 19:31 13. May 2011
by Tashara
Lidi, prosim vas o trochu soudnosti, pet a pul mesice trvajici Q blokuje jedinyho trenera, je to opravdu nutne?
Re: Trener barbara
Posted: 19:46 13. May 2011
by Desmond
Kdyby ses pořádně podíval po třech nejnaštěvovanějších lokacích v Karathě, tak ho tam určitě najdeš. Hostinec blokuju já, stejně tak pravidelně hážu trenéra do jedné z lokací. Protože ho persistence neudrží. Takže klídek.
Re: Trener barbara
Posted: 20:22 13. May 2011
by Tashara
heh fajne ze to nekdo napsal, opravdu jsem nemel jak zjistit ze to tak je, kdyz nikdo nenapise ze je to opraveno, pocitam se stavajicim stavem.
Re: Trener barbara
Posted: 20:24 13. May 2011
by Desmond
To chápu, proto jsem se ho také snažil dát na místo, kde o něj musíš skoro zakopnout.
Edit: O trpaslíky se zakopává dost snadno

Re: Trener barbara
Posted: 20:53 13. May 2011
by Tashara
njn chodil jsem na misto kde jsi ho dal posledne jak jsi ho skoiusel sperzistetnit, treba vcera jsem ho v tehle hospode nepotkal, kde je dnes
Re: Trener barbara
Posted: 21:41 13. May 2011
by Desmond
V tom hostinci vydrží vždy jen do restartu a nebo pádu.
Re: Trener barbara
Posted: 14:52 15. May 2011
by Desmond
Trenér barbara byl napevno přemístěn do jiné lokace v rámci Karathy. Kdo hledá najde.
Re: Trener barbara
Posted: 15:18 15. May 2011
by kucik
Hledejte az zitra rano. Dneska jeste nenajdete (jestyli ho tam Des nehodil ted po restartu)
Re: Trener barbara
Posted: 16:28 15. May 2011
by Desmond
Po hokeji ho tam hodím.