Page 1 of 1
Sobi
Posted: 18:14 25. Apr 2011
by Sobik
Úplně stupidní dotaz k reáliím: Existují na Thalii někde na severu Sobi? Nikdy sem si jich nevšim, ale myslím že by tam někde měli žít.

Re: Sobi
Posted: 10:39 26. Apr 2011
by kucik
Myslím, že obecně se dá tvrdit, že kdesi daleko žije skoro cokoliv.
Re: Sobi
Posted: 16:12 26. Apr 2011
by zachy
Kdesi na planetě Marklar, kousek od marklaru žijí marklaři a jejich vůdce Marklar a je tam jeden z nejtěžších dungů. Dung je plný marklarů

(Southpark

)
Re: Sobi
Posted: 16:15 26. Apr 2011
by Urlraen
zachy wrote:Kdesi na planetě Marklar, kousek od marklaru žijí marklaři a jejich vůdce Marklar a je tam jeden z nejtěžších dungů. Dung je plný marklarů

(Southpark

)
Máš to blbě:
Kdesi na marklar Marklar, marklar od markladu žijí marklaři a jejich marklar Marklar a je tam jeden z nejtěžších marklarů. Marklar je plný marklarů

Re: Sobi
Posted: 16:22 26. Apr 2011
by Jeanes
já souhlasím tady s Marklarem(zachym), me treba zajimalo jesi je na Thlaii čokoláda a kakaovník. Ale tak budu to brát, že někde daleko za sedmero marklary a sedmero marklary roste marklar, kterému místní malkraři ríkají malklar(kakaovník)
