Ovládání přítelíčka
Posted: 14:31 26. Apr 2011
Mám postavu čaroděje, vyvolá si přítelíčka. Když použiji funkci "Ovládni přítelíčka", kousek s ním odletím a "zruším ovládnutí", přítelíček buď zůstane stát na místě, nebo se vrátí k čaroději (to se dá nastavit).
Když však mezitím s přítelíčkem přejdu přes přechod do jiné lokace, přítelíček se při uvolnění teleportuje přímo k čaroději. Domnívám se, že by to neměl dělat a měl by zůstat stát na místě, stějně jako kdyby mezi čarodějem a ním přechod lokace nebyl (chápu, že vrátit se přes přechod by asi nešlo realizovat), s možností ho pak znovu "ovládnout".
Když však mezitím s přítelíčkem přejdu přes přechod do jiné lokace, přítelíček se při uvolnění teleportuje přímo k čaroději. Domnívám se, že by to neměl dělat a měl by zůstat stát na místě, stějně jako kdyby mezi čarodějem a ním přechod lokace nebyl (chápu, že vrátit se přes přechod by asi nešlo realizovat), s možností ho pak znovu "ovládnout".