Page 1 of 1

Dobíjecí trubice

Posted: 09:59 30. Apr 2011
by Radim
Prosím prosím prosím prosím prosím :mrgreen: přidejte nám tu rouru už taky někam do podtemna určitě to nezabere tak moc času.

Re: Dobíjecí trubice

Posted: 14:09 30. Apr 2011
by Radim
Kuciku máš u mě flašku DÍKY!!

Re: Dobíjecí trubice

Posted: 12:40 01. May 2011
by Derken-
U mě tři piva!

Re: Dobíjecí trubice

Posted: 12:45 01. May 2011
by kucik
Kdyby vsichni splnili, co naslibovali, tak bych byl mesic v lihu...

Re: Dobíjecí trubice

Posted: 13:58 01. May 2011
by Narsith
kucik wrote:Kdyby vsichni splnili, co naslibovali, tak bych byl mesic v lihu...
Prijed..Daria jsem už vyhnal pro sud :D.A ten měsic pobytu si pak nejak odpracuješ na zahradě :twisted: