Page 1 of 1
Dobíjecí trubice
Posted: 09:59 30. Apr 2011
by Radim
Prosím prosím prosím prosím prosím

přidejte nám tu rouru už taky někam do podtemna určitě to nezabere tak moc času.
Re: Dobíjecí trubice
Posted: 14:09 30. Apr 2011
by Radim
Kuciku máš u mě flašku DÍKY!!
Re: Dobíjecí trubice
Posted: 12:40 01. May 2011
by Derken-
U mě tři piva!
Re: Dobíjecí trubice
Posted: 12:45 01. May 2011
by kucik
Kdyby vsichni splnili, co naslibovali, tak bych byl mesic v lihu...
Re: Dobíjecí trubice
Posted: 13:58 01. May 2011
by Narsith
kucik wrote:Kdyby vsichni splnili, co naslibovali, tak bych byl mesic v lihu...
Prijed..Daria jsem už vyhnal pro sud

.A ten měsic pobytu si pak nejak odpracuješ na zahradě
