Page 1 of 3

Problém s trezorem

Posted: 18:16 02. May 2011
by davidsoft
Dnes si Elandra konečně pořídila bankovní trezor v bance v Alwarielu. Uložila si do něj dvě limetky a nějaké stáhnuté kůže. Po znovuotevření trezoru se však zobrazují pouze limetky, kůže nejsou vidět, přitom do počtu uložených předmětů se započítávají (trezor hlásí 7 předmětů).

Nepomohl relog ani uložení, vybrání a znovuuložení limetek.
//edit: Problém spočívá v něčem jiném. Věci uložila v Karathě a opět se tam našly. Bankéř ale říká: "Navíc naše dimenzionální koncepce umožňuje spolupracovat s ostatními bankami, které pak mohou napojit své trezory na společné dimenzionální prostory. Pro Vás to znamená, že si můžete cokoliv uložit v naší bance a vyzvednout v bance jiné."
Problém tedy spočívá v tom, že věci uložené v Karathě může vyzvednout pouze v Karathě a už ne v Alwarielu. (Naopak v Karathě nejsou dostupné ty limetky.)

Re: Problém s trezorem

Posted: 19:47 02. May 2011
by kucik
Aha. Takze jsi pouzil ty stare trezory, co se nemaj pouzivat a jsou tam jen aby si lidi vyndali veci.

Takze ja je timto mazu. Dela to jenom bordel. Kdo v tom bude mit po pulnoci veci, ma smulu. Jinak uz to resit nejde.

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:10 02. May 2011
by davidsoft
Aha. V tom případě prosím o informaci, kde jsou ty nové trezory. Žádné jiné jsem v bance nenašel.

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:13 02. May 2011
by kucik
Jsou normalne ve vsech bankach. Je to ten nazvanej "Trezor pro zakazniky".

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:19 02. May 2011
by davidsoft
Teď se na to dívám a já jsem použil ten "Trezor pro zákazníky", ne ty očíslované trezory vedle. Přesto to dělá to, že limetky z Alwarielu to nezobrazí v Karathě a naopak věci z Karathy to nezobrazí v Alwarielu.

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:24 02. May 2011
by davidsoft
V trezoru 3 věci a zobrazen jeden banán (ty zbylé dvě věci jsou 2 limetky v Alwarielu).
V trezoru 3 věci a zobrazen jeden banán (ty zbylé dvě věci jsou 2 limetky v Alwarielu).

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:36 02. May 2011
by Tashara
davidsoft wrote:Teď se na to dívám a já jsem použil ten "Trezor pro zákazníky", ne ty očíslované trezory vedle. Přesto to dělá to, že limetky z Alwarielu to nezobrazí v Karathě a naopak věci z Karathy to nezobrazí v Alwarielu.
no to by ani nemelo zobrazovat ne? veci v alwu jsou v trezoru v alvu a veci v karate jsou v karate, ne? by bylo divne vybrat si v karate veci co jsi ulozil do trezoru v alwu. Jestli to teda dobre chapu

Re: Problém s trezorem

Posted: 22:00 02. May 2011
by kucik
Chlape ty ani nedokazes napsat jmeno svy postavy spravne. Celou dobu hledam postavu 'Elandra'.

V trezoru mas ted aktualne tri kousky najakyho jidlo. S cim a jak jsi laboroval predtim nevim.

Re: Problém s trezorem

Posted: 05:46 03. May 2011
by davidsoft
kucik wrote:Chlape ty ani nedokazes napsat jmeno svy postavy spravne. Celou dobu hledam postavu 'Elandra'.

V trezoru mas ted aktualne tri kousky najakyho jidlo. S cim a jak jsi laboroval predtim nevim.
Za neuvedení jména účtu a herního jména postavy se omlouvám.
Jméno účtu: davidsoft
Jméno postavy: Elrandra Dalenden

Myslím, že jsem konečně pochopil, v čem spočívá problém. Problém je v tom, že trezor obnovuje svůj obsah z databáze pouze při prvním otevření od restartu serveru. Když se do něj podívám, přejedu do druhého města, tam něco uložím a vrátím se, v prvním trezoru ta nově uložená věc nebude vidět do restartu serveru. Možná by bylo lepší, aby se obsah trezoru obnovoval z databáze při každém otevření, ale pokud je nějaký důvod, proč se tak neděje, spokojím se i se stávajícím stavem.
by bylo divne vybrat si v karate veci co jsi ulozil do trezoru v alwu. Jestli to teda dobre chapu
Divné to je, ale bankéř celkem jednoznačně říká, že to jde.

Re: Problém s trezorem

Posted: 08:25 03. May 2011
by kucik
Je to tak kvůli zátěži. Většina lidí ten trezor otavře několikrát za krátkou chvilku. Proto je jednodušší to obnovovat jednou, než pokaždý.

Ale nějak se to upravovat bude.

Re: Problém s trezorem

Posted: 09:04 03. May 2011
by davidsoft
Děkuji. Tím je pro mě problém vyřešen. :-)

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:01 26. Jun 2011
by Koninho87
zdravim.včera sem si uložil peníze v dílnách do trezoru a dnes už tam nebyli.šlo by s tím něco udělat?díky

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:10 26. Jun 2011
by kucik
U ktery postavy? V Jakym z tvejch trezoru?

Re: Problém s trezorem

Posted: 20:53 26. Jun 2011
by Koninho87
kucik wrote:U ktery postavy? V Jakym z tvejch trezoru?

postava Restalon a je to trezor v Karathe v dílnách.

Re: Problém s trezorem

Posted: 10:56 09. Jul 2011
by Derken-
Dneska mi přes noc zmizel z trezoru rtuťový meč +5, snížení dex TO=26 co mi včera padl. Nemám důkaz o jeho existenci. Takže ani nepočítám, že se mi vrátí, ale možná by se chtělo kouknout jestli ty rtutovky nemizí všechny, protože s ostatníma zbraněma nemám problém.

Edit: KDyžtak to je trezor v dílně a plný neni