Page 1 of 4
Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 14:36 05. May 2011
by Thuereg
Chci se zeptat jak to s timhle je? Nejednou se mi stalo, že si po restartu naběhnu do hvozdu že si něco vydělám, prosekám se skrz vopičáky až nakonec a tam je to vymlácený. Nemyslim, že neni stará. Jsou tam skvrny po krvi(ze stahování) a vybraný bedny.
Pak sem tam jednou aj hráče přistihl.. řek že je pusto a odlogl na konci dungu. Nebudu zatim jmenovat. Enem mě zajímá esli to náhodou neni krapet proti pravidlum, protože mě tohle dovede naštvat.
edit: Mám na mysli, že jsou pobitý vopice jen na poslednim nebo posledních dvou spawnech.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 23:31 05. May 2011
by Tashara
hmmm neni to normalni vec ze si prskavky chodi do dungu v GS a klepnou jen bose? Me uz se to stalo parkrat ze najdu jen skvrny u bose a dung plny.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 23:38 05. May 2011
by kucik
Rozhodne mi to neprijde normalni. Asi pro tyhle experty prischystame nejaky prekvapko.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 02:08 06. May 2011
by Narsith
kucik wrote:Rozhodne mi to neprijde normalni. Asi pro tyhle experty prischystame nejaky prekvapko.
Pnlě z tim souhlasim.Porad lepši pořadne překvapko pro takoveho z prominutim vychcanka než zase nejake restrikce povolani.Sam hraji maga ale tohle by mě v životě nenapadlo,takle si kazit hru

Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 08:28 06. May 2011
by Sorrow
Proč nejmenovat???
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 09:16 06. May 2011
by Prasokralik
Protože dotyčný sem pak přijde, začne nadávat a rejpat do Theurega, jak to vůbec není pravda a rázem je flame na střeše. Zapomněl jsi že jsme na thalie foru?
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 10:03 06. May 2011
by Daanri
Ja bych to resil jednoducho - ak narazite na takehoto experta spravte screen, poslite DM a DM nechto riesi strhnutim lvl takemuto expertovi. Oni sa pak naucia hrat tak ako sa ma.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 12:14 06. May 2011
by Narsith
Daanri wrote:Ja bych to resil jednoducho - ak narazite na takehoto experta spravte screen, poslite DM a DM nechto riesi strhnutim lvl takemuto expertovi. Oni sa pak naucia hrat tak ako sa ma.
Co jednoho....ja bych mu klidně sejmul 5 lvl dolu a vyčistil jak bankovni konto tak i celej inventař. Kuli takovym typkum pak dochazi k tomu že některa povolani tady na Thali jsou prakticky nehratelna

Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 12:15 06. May 2011
by -RoF-
A kdo to byl? *zvědavě*

Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 17:46 06. May 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:A kdo to byl? *zvědavě*

Nepovim
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 03:30 08. May 2011
by Jeanes
Mohla by nějaká chytrá hlava vysvětlit, co je špatného na tom, proběhnout dung v invisu, sundat bose, sebrat trofej s pokladem a zase zmizet?
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 04:29 08. May 2011
by Prasokralik
Mohla by nějaká chytrá hlava vysvětlit co je špatného na pasti, která v půlce dungu invis sundá?
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 08:12 08. May 2011
by Radim
Projít to v invisu a kuchnout bosse není nic špatnýho ne?Já tehle topic pochopil tak,že dotyčný se odlogne u bosse a při logu ho rovnou kuchne a tradááá třeba v invisu pryč.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 09:38 08. May 2011
by -RoF-
Jeanes wrote:Mohla by nějaká chytrá hlava vysvětlit, co je špatného na tom, proběhnout dung v invisu, sundat bose, sebrat trofej s pokladem a zase zmizet?
Radim wrote:Projít to v invisu a kuchnout bosse není nic špatnýho ne?Já tehle topic pochopil tak,že dotyčný se odlogne u bosse a při logu ho rovnou kuchne a tradááá třeba v invisu pryč.
Ale ano je to špatné

.
Je to myslím tak půlrok, co mě za to pokáral Rejty a od té doby to nedělám.
Re: Odlog u spawn pointu bosse
Posted: 10:54 08. May 2011
by -darkvision-
Radim wrote:Projít to v invisu a kuchnout bosse není nic špatnýho ne?Já tehle topic pochopil tak,že dotyčný se odlogne u bosse a při logu ho rovnou kuchne a tradááá třeba v invisu pryč.
Jánevím, ale probíhat dung když za potvory máte kolem 2xp, na tom nevidím nic špatného.
Ale nalognout a odlougnout u bosse to je již jiná.