Page 1 of 1
Zmizeni koně
Posted: 02:59 06. May 2011
by Narsith
Při cestě z Kel-A-Hazru do Karaty mi zmizel kuň. Asi přeskočil paženi lodě a někam odpalval.Hledal jsme ho na všech mistech kde jsme od lognuti z nim parkoval ale nebyl ani na jednom z nich. Jmenuje se Athéna
Awken Nord
Re: Zmizeni koně
Posted: 09:43 06. May 2011
by kucik
Mel by byt na lodi Kel - Karatha.
Re: Zmizeni koně
Posted: 12:11 06. May 2011
by Narsith
kucik wrote:Mel by byt na lodi Kel - Karatha.
Hmmm,neni....leda že by byl v podpalubi a čekal až ho naporcuji do gulaše

Re: Zmizeni koně
Posted: 23:41 11. Mar 2012
by slencak
Ahoj,
taky mám koně (Skrund) někde mezi Alwem a Karathou. Dá se prosím někde najít nebo to vemu jako útok z hlubin

Re: Zmizeni koně
Posted: 12:06 12. Mar 2012
by kucik
Zapomnel se na lodi.
Re: Zmizeni koně
Posted: 14:33 12. Mar 2012
by slencak
kucik wrote:Zapomnel se na lodi.
Prý byl viděn na lodi Kel-ALw. Dneska prověřím. (jel sem sním Alw-Kar.)
Re: Zmizeni koně
Posted: 19:34 01. Dec 2012
by innfra
Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení
Dá se prosím reklamovat?
Re: Zmizeni koně
Posted: 03:06 02. Dec 2012
by karolina
innfra wrote:Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení
Dá se prosím reklamovat?
Neprošel jiným přechodem než ty? Občas se mi to stane, pak hledám poníka mezi domy.
Re: Zmizeni koně
Posted: 10:35 02. Dec 2012
by Aulus
karolina wrote:innfra wrote:Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení
Dá se prosím reklamovat?
Neprošel jiným přechodem než ty? Občas se mi to stane, pak hledám poníka mezi domy.
Taky si myslím, že to tak nějak bude. Hledej, Šmudlo.
Až přijdu do hry, tak tam kdyžtak nakouknu.

Re: Zmizeni koně
Posted: 11:58 02. Dec 2012
by innfra
Oki, projdu vchody...
Edit: Bohužel nic jsem nenašel

Re: Zmizeni koně
Posted: 12:51 02. Dec 2012
by innfra
Našel se v jiný lokaci :/ jen ho musim vyzvednout...
