Page 1 of 1

Zmizeni koně

Posted: 02:59 06. May 2011
by Narsith
Při cestě z Kel-A-Hazru do Karaty mi zmizel kuň. Asi přeskočil paženi lodě a někam odpalval.Hledal jsme ho na všech mistech kde jsme od lognuti z nim parkoval ale nebyl ani na jednom z nich. Jmenuje se Athéna
Awken Nord

Re: Zmizeni koně

Posted: 09:43 06. May 2011
by kucik
Mel by byt na lodi Kel - Karatha.

Re: Zmizeni koně

Posted: 12:11 06. May 2011
by Narsith
kucik wrote:Mel by byt na lodi Kel - Karatha.
Hmmm,neni....leda že by byl v podpalubi a čekal až ho naporcuji do gulaše :(

Re: Zmizeni koně

Posted: 23:41 11. Mar 2012
by slencak
Ahoj,
taky mám koně (Skrund) někde mezi Alwem a Karathou. Dá se prosím někde najít nebo to vemu jako útok z hlubin :roll:

Re: Zmizeni koně

Posted: 12:06 12. Mar 2012
by kucik
Zapomnel se na lodi.

Re: Zmizeni koně

Posted: 14:33 12. Mar 2012
by slencak
kucik wrote:Zapomnel se na lodi.

Prý byl viděn na lodi Kel-ALw. Dneska prověřím. (jel sem sním Alw-Kar.)

Re: Zmizeni koně

Posted: 19:34 01. Dec 2012
by innfra
Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení :(
Dá se prosím reklamovat?

Re: Zmizeni koně

Posted: 03:06 02. Dec 2012
by karolina
innfra wrote:Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení :(
Dá se prosím reklamovat?
Neprošel jiným přechodem než ty? Občas se mi to stane, pak hledám poníka mezi domy.

Re: Zmizeni koně

Posted: 10:35 02. Dec 2012
by Aulus
karolina wrote:
innfra wrote:Hlásím zmizení koně při přechodu z náměstí k severní bráně. Ušel jsem s ním 3 lokace od zakoupení :(
Dá se prosím reklamovat?
Neprošel jiným přechodem než ty? Občas se mi to stane, pak hledám poníka mezi domy.
Taky si myslím, že to tak nějak bude. Hledej, Šmudlo. :mrgreen:

Až přijdu do hry, tak tam kdyžtak nakouknu. :wink:

Re: Zmizeni koně

Posted: 11:58 02. Dec 2012
by innfra
Oki, projdu vchody...

Edit: Bohužel nic jsem nenašel :(

Re: Zmizeni koně

Posted: 12:51 02. Dec 2012
by innfra
Našel se v jiný lokaci :/ jen ho musim vyzvednout... :wall: