Page 1 of 1
anketa štíty
Posted: 14:44 07. May 2011
by xpm335
rád bych to věděl

Re: anketa štíty
Posted: 14:59 07. May 2011
by Nalkanar
Já myslel, že už to jde, ne? A pěkně dlouho.. bo se to rušilo?
Re: anketa štíty
Posted: 15:00 07. May 2011
by xpm335
jestli to jde tam mi řekni jak hehe
Re: anketa štíty
Posted: 17:09 07. May 2011
by zachy
To je snad platnéřina ne? Zpracuješ dřevo jako desku, upečeš si prut kovu a slepíš to dohromady na platnéřské kovadlině nebo se pletu?
Re: anketa štíty
Posted: 17:20 07. May 2011
by xpm335
tak to si myslím že by tam byla snad takostičká štít ne?
Re: anketa štíty
Posted: 17:23 07. May 2011
by monstera
zachy wrote:To je snad platnéřina ne? Zpracuješ dřevo jako desku, upečeš si prut kovu a slepíš to dohromady na platnéřské kovadlině nebo se pletu?
Dřív je dělal truhlář, udělal dřevenej a přinýtoval plechy. Při změnách kraftu v červnu loni se to nedodělalo a od té doby na to jen vzpomínáme..
Re: anketa štíty
Posted: 18:10 07. May 2011
by -darkvision-
Nomis to měl rozdělaný, jestli si dobře pamatuji co jsme se bavili na LS 2010. Jenže pak mě svatbu atd atd. Takže mu na to nezbyl čas. Takže mu to nemějte za zlé a obejděte se bez štítu.
Ps. Ano taky mám postavu se štítem.

Re: anketa štíty
Posted: 18:15 07. May 2011
by Daanri
Pripadne znova plati, ze radi uvitame scriptera, ktory by pomohol s tvorbou.

Re: anketa štíty
Posted: 18:26 07. May 2011
by xpm335
Je tu nějaký DM online? nebo spíše ve hře? potřeboval bych něco vyřešit hehe
Re: anketa štíty
Posted: 22:23 07. May 2011
by Rejty
xpm335 wrote:Chtěli byste aby šli vyrábět štíty v dílnách?
Špatně položená otázka. Správně by to mělo být "Najde se někdo, kdo naskriptuje výrobu štítů v dílnách?"