Page 1 of 1
CPU
Posted: 12:11 08. May 2011
by Thuereg
Poslední dobou kdykoliv zapnu nwn tak mě využítí volnýho CPU vyleze na 100% kde se drží po celou dobu kdy je hra zapnutá. Když ve hře nic moc nedělám tak to celkem jde, ale jak dojde třeba na boj tak je to v háji a lagy jsou na světě...
Nějaký nápady co s tim?
Re: CPU
Posted: 17:48 08. May 2011
by Prasokralik
Jestli to dřív na tom samém storji běhalo v pořádku, tak jsi buď nainstaloval nějaký software, který ti ubírá výkon, chytil červa, co t tam dělá bordel, nebo tam máš nějakou hw chybku
Re: CPU
Posted: 18:25 08. May 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Jestli to dřív na tom samém storji běhalo v pořádku, tak jsi buď nainstaloval nějaký software, který ti ubírá výkon, chytil červa, co t tam dělá bordel, nebo tam máš nějakou hw chybku
Zní to všecko fajn, ale rozumim jen tomu ... ne kecám, ničemu. Potřebuju řešení:D pokud možno bod po bodu:D
Re: CPU
Posted: 18:31 08. May 2011
by Prasokralik
tak se zamysli cos poslední dobou instaloval za programy, jestli ti tam nějaký nežere výkon, ono jestli ti tam třeba takovej avast tstuje 24/7 tak je hned výkon někde jinde
jestli jsi neinstaloval nic tak si sežeň pořádnej antivir a pořádně to otestuj, případně rovnou všecno smaž a reinstaluj (jo to nepotěší vím)
no a jestli není chyba tady tak holt servis nebo známí co se vyznají v železe
Re: CPU
Posted: 11:18 11. May 2011
by Naldrard
No, mně to taky vytěžuje jedno jádro vždycky na 100%... pokud máš jednojádrový procák, tak ho to vytíží, pokud ho nepodtaktuješ. Zajímavé je, že to to jádro vytěžuje na 100% ať dám jakékoliv detaily. A když ho podtaktuju na 10%, tak není poznat rozdíl v plynulosti hry, ale procák opravdu pracuje daleko míň.
U her od Bioware je to docela časté. Třeba Dragon Age mi taky vždycky vytěžoval na 100% i když to nepotřeboval.
Re: CPU
Posted: 13:50 11. May 2011
by Thuereg
Naldrard wrote:No, mně to taky vytěžuje jedno jádro vždycky na 100%... pokud máš jednojádrový procák, tak ho to vytíží, pokud ho nepodtaktuješ. Zajímavé je, že to to jádro vytěžuje na 100% ať dám jakékoliv detaily. A když ho podtaktuju na 10%, tak není poznat rozdíl v plynulosti hry, ale procák opravdu pracuje daleko míň.
U her od Bioware je to docela časté. Třeba Dragon Age mi taky vždycky vytěžoval na 100% i když to nepotřeboval.
No jde vo to že dřív mi to tak nedělalo.
Teď je to dost znatelný. třeba v boji. Sama hra běží docela dobře, ale jak se začnou množit efekty(zásahy zbraní kouzla atp) tak sou lagy na světě a to dost zásadní.
Při bitce s drowama sem to měl jak comix.