Page 1 of 2

Metalfest Plzen 2011

Posted: 17:16 09. May 2011
by Lord_Berserk
Tak kdo jede (de) ???

PÁTEK 3.6.
12:30 - 13:15 Maelström
13:30 - 14:15 tba
14:30 - 15:20 Crimfall
15:35 - 16:25 Milking the Goatmachine
16:40 - 17:30 Krisiun
17:50 - 18:50 Suicidal Angels
19:10 - 20:20 Rage
20:50 - 22:00 Kataklysm
22:30 - 24:00 Accept

SOBOTA 4.6.
11:30 - 12:15 Dymytry
12:30 - 13:15 Salamandra
13:30 - 14:15 Crimes of Passion
14:30 - 15:20 Arakain
15:35 - 16:25 Vicious Rumors
16:40 - 17:30 Equilibrium
17:50 - 18:50 Bloodbound
19:10 - 20:20 Pretty Maids
20:50 - 22:00 Saxon
22:30 - 24:00 Cradle of Filth

NEDĚLE 5.6.
10:20 - 11:05 Power 5
11:20 - 12.05 Smashed Face
12:20 - 13:05 Rising Dream
13:20 - 14:10 Alcest
14:25 - 15:15 While Heaven Wept
15:30 - 16:20 Misery Index
16:40 - 17:40 Primordial
18:10 - 19:20 Epica
19:50 - 21:00 Arch Enemy
21:30 - 23:00 Sabaton

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 18:50 09. May 2011
by Naldrard
Moi, mon ami. *Nasadil co nejtvrdší jazyk*

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 22:07 10. May 2011
by Krata
měl sem jet, ale nakonec nejedu a pěkně mě to štve..

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 17:51 18. May 2011
by Lord_Berserk
Skoda ... ja se chystam dorazit v patek pred tim nez zacnou Crimfall 8)

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 18:07 18. May 2011
by kucik
Měl bych se dostavit v sobotu.

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 18:11 18. May 2011
by Naldrard
Jenom škoda, že letos je to hodně slabé. Loňský ročník byl daleko lepší. :)

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 12:05 19. May 2011
by Woxa
Naldrard wrote:Jenom škoda, že letos je to hodně slabé. Loňský ročník byl daleko lepší. :)
vsak to uz nejak dozeneme vlastnim programem :)

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 04:12 26. May 2011
by Sobik
Od pátka je to jasný! :)

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 10:51 31. May 2011
by kucik
Začíná mě srát, že mě zajímá pátek a neděle a to jsou přesně ty dny kdy to časově nestíhám.

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 18:39 31. May 2011
by Lord_Berserk
kucik wrote:Začíná mě srát, že mě zajímá pátek a neděle a to jsou přesně ty dny kdy to časově nestíhám.
Tak si cas udelej :mrgreen: ... a jinac v sobotu je prece Saxon 8)

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 22:33 01. Jun 2011
by Sobik
Pojede někdo ze severu čech?

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 00:04 02. Jun 2011
by Naldrard
Sobik wrote:Pojede někdo ze severu čech?
No... my jedeme z jediného města, které v ČR existuje. :twisted:

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 09:05 02. Jun 2011
by Sobik
Kdyžtak kdyby mě někdo viděl - Malýho vlasatýho blonďáka s kovbojským kloboukem s nášivkama a páskama z festivalů - na hlaváku v Práglu v pátek kolem půl desátý, ozvěte se. :D

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 15:24 02. Jun 2011
by Naldrard
Sobik wrote:Kdyžtak kdyby mě někdo viděl - Malýho vlasatýho blonďáka s kovbojským kloboukem s nášivkama a páskama z festivalů - na hlaváku v Práglu v pátek kolem půl desátý, ozvěte se. :D
My si na tebe počkáme v Plzni, až půjdeš sám temnou uličkou. :mrgreen:

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 06:25 08. Jun 2011
by -RoF-
Tak co jaké to bylo? ;) Fota, videa, popis :)