Page 1 of 1

Facebook

Posted: 18:07 09. May 2011
by Lord_Berserk
Mam par dotazu, pokud je mezi vama stoural a hracicka na FB.
Posledni dobou FB stoji pekne za hovno a novej profil je udesnej ... a proto se ptam:

Na strarym profilu sem mel udalosti (probehnuty i co budou) na liste.(Nemyslim ted hlavni stranku tam je furt mam) nechaj se tam nejakym zpusobem pridat? Vubec sem nikde nenasel, ze by se dalo neco zas pridat na listu (vlevo) jako driv ...

Dalsi vec - ten novej system zasilani zprav a ukladani kazdyho chatu je strasny ... da se vratit nejak do puvodniho stavu ???

A pochybuju ze na FB je nejakej vypis novinek ala ChangeLog 8)

Re: Facebook

Posted: 12:12 29. Dec 2011
by Kiri
Ty si, ale LAMA. :wall: :mrgreen: