Page 1 of 3

ECL info

Posted: 00:07 10. May 2011
by Jeanes
Chci se zeptat, nebo spíš poprosit o doplnění ECL informací ras v podtemnu. Např hiran a duergar mají 2 nikoliv 1. Hlubiny pulčik má 1 nikoliv 0, jestli se teda nepletu. Zajimalo by mě jak to vlastně je. Teda hlavně jak je to s hlubinným pulčíkem, příjde mi že ECL 1 je velice nepřiměřené schopnostem, které má.

Re: ECL info

Posted: 08:07 10. May 2011
by Derken-
Je to trochu off, ale já stejně nechápu proč nemáme rasu, která by ECL neměla. A jen dodám, že nevím jestli to tým ví, ale to ultravision skutečně nefunguje, takže je sice fajn, že máme schopnost temnoty, ale co s ní, když oslepíme sami sebe?

Re: ECL info

Posted: 09:12 10. May 2011
by Práček
to jsou ty výhody podtemna o kterých tady každej breptá .... :mrgreen:

/sry za spam

Re: ECL info

Posted: 10:41 10. May 2011
by kucik
Ultravision / Darkvision jako feat i jako spell prostě buguje. Chce se to naučit používat.

ECL:
drow 1
drow sl 2
svirf 1
pulcik 0
kobold 1
duergar 1
cernej skret 1
hiran 1

Re: ECL info

Posted: 12:50 10. May 2011
by Derken-
On bude spíš problém tady :)
http://nwn.wikia.com/wiki/Darkvision
"Darkvision does not have the same affect as ultravision; it does not allow sight in magical darkness. Ultravision is needed to see within magical darkness."

Edit: Ono to je vlastně jedno že ano, ale možná pro nový hráče by stálo za to přepsat ten popisek na webu. Možná je to svým způsobem i naše chyba, že jsme si neověřili, že ultravision neexistuje jako feat, ale tak co už. Zas tak nějak extra mě to netíží, jen by bylo logické, kdyby jsme to vlastnili, protože udělat větší tmu než je na dně světa? To snad nejde :twisted:

Re: ECL info

Posted: 13:27 10. May 2011
by Thuereg
Esli se nepletu tak to mám aj jako pulork takřže bz mě to takz yajímalo:)

Re: ECL info

Posted: 13:50 10. May 2011
by kucik
Je to ten samý feat, jako maj trpaslíci. Zkoušel jsem to obcházet i permanentním efektem ultravision, ale i ten bugoval.

Re: ECL info

Posted: 15:11 10. May 2011
by KaTo
Já teda co se týká drowů vycházím z FR a tam droowé do vlastní magické temnoty bez magického nakouzlení "ekvivalentu" Ultravision neviděli.

Měli od přírody Darkvision na základě "termovize", díky níž viděli v "běžné" tmě.
Ne že by mi to nemohlo být jedno...ale na základě jaké "fantazy" logiky chcete pro zdejší drowy, aby viděli zkrze magickou temnotu?

Re: ECL info

Posted: 16:18 10. May 2011
by Hafen
Neslo by to udelat jako v BGII, ze si hrac zapl ze chce mit infravideni a kdyz ovladal postavu co ho mela nebo to videni tepla, tak videl vsechno zive zvyraznene cervene? Drzet permanentne tabulator me nebavi a brzo bude vymackanej.

Edit: A ve FR pokud se nepletu byly drowi skoly postaveny i na magicke tme, jedni ji delali, druzi se do ni vrhali a mlatili a rezali vse hlava nehlava okolo, teoreticky by tu mohl pomoci feat blind fight kdo chce ve tme bojovat si ho poridi (pokud to tak funguje:-) ).

Re: ECL info

Posted: 23:27 10. May 2011
by Sorrow
:shock:

Re: ECL info

Posted: 05:32 11. May 2011
by Prasokralik
Prostě chcete ultravision aby jste mohli kouzlit temnotu a pohodlně mlátit soupeře do flatu s 50% skrytím, aniž by jste se museli starat o TS/ultravision spelly

Re: ECL info

Posted: 06:53 11. May 2011
by Hafen
Ano a duvodem je aby se vyuzila vec co nas stoji ECL2 :biggrin:

Kdyz se to neupravi nevadi, asi uz vim jak se ta temnota da vyuzit ale musim otestovat, jen neni s kym kdyz jste je secky zavreli do basy :wall:

Re: ECL info

Posted: 07:04 11. May 2011
by Prasokralik
temnota je to poslední kvůli čemu má drow ecl a využít se dá jen musíš vědět jak

Re: ECL info

Posted: 07:31 11. May 2011
by Sorrow
Ja si myslim, ze magicka co dostava drow ob dva levely se urcite vyplati :wink:
A na expení jsem to nikdy moc nepoznal pri hraní dole

Re: ECL info

Posted: 09:08 11. May 2011
by Radim
Tak ta temnota je stejně prakticky nevyužitelná a krk vám nezachrání.Hodí se tak zloději nebo povolání se zákeřným útokem a bojem po slepu.Každopádně na vyšších lvl neprojde přes SR takže není o řešit.Elc2 je znát pokud jsi čistokrevný creeper tak možná :mrgreen: ,ale za to SR ji beru.