Page 1 of 2
Diablo 2 lord of destruction
Posted: 16:35 12. May 2011
by efu_redo
Ahoj, nemá z vás někdo prosím originálku této hry? Datadisku k diablu 2?
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 16:08 15. May 2011
by Jeanes
mám, ale nedám

takový poklady si chráním

Ale koukni na aukro, nějaký jsem tam viděl
http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=diablo+2
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 01:43 17. May 2011
by DenGrasse
Mám, co dáš?

(k ničemu mi není pač jsem pohřešil originálk základní hry...)
Nebo půjčím a až nebudeš hrát půjčíš mi svou hru, takový paření na střídačku.
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 09:59 21. Nov 2011
by xpm335
Já ti to klidně za menší úplatek věnuju

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 08:31 22. Nov 2011
by Prasokralik
Že si radši nepočkáte na trojku.
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 09:27 22. Nov 2011
by jachyra

ja sa svojho LOD nevzdám ani za svet!!! ešte som nedosiahla 1 000 000 zabití Mephista

hanbím sa!
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 11:42 22. Nov 2011
by G-ladiator
Prasokralik wrote:Že si radši nepočkáte na trojku.
Já je chápu, já si taky chci vždycky před vydáním dalšího dílu znovu zahrát ty předchozí

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 21:51 22. Nov 2011
by xpm335
G-ladiator wrote:Prasokralik wrote:Že si radši nepočkáte na trojku.
Já je chápu, já si taky chci vždycky před vydáním dalšího dílu znovu zahrát ty předchozí

Tak tak chceš porovnávat starší a novější

já sem teĎka dohrál HELL obtížnost za Druida za tuším 2 dny?

ale na trojku se taky těším

kdo půjde na můj server?

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 22:25 22. Nov 2011
by Nalkanar
Hlavně po půlroce se někomu ozvat

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 22:47 22. Nov 2011
by černý vlk
jachyra wrote:
ja sa svojho LOD nevzdám ani za svet!!! ešte som nedosiahla 1 000 000 zabití Mephista

hanbím sa!
amatérko, ts
Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 18:56 28. Nov 2011
by xpm335
Jak se máte?

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 15:56 30. Dec 2011
by sendys
starsi je lepsi

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 16:09 30. Dec 2011
by Woxa
Nejlepsi byla jednicka,
hell/hell s fighterem a hezky bez lahvicek, to byly rezby

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 16:09 30. Dec 2011
by sendys
me se za maga vdzyckly libili ty blesky okolo sebe

Re: Diablo 2 lord of destruction
Posted: 13:08 31. Dec 2011
by zachy
Ideální buildy:
Barbárek na dualky v každé artefakt lightsaber. jako motorová pila

Amazonka s velkým piercing lvlem a naváděnými šípy + Buriza.
čarodějka na ten frost orb (či jak to bylo) + hydry + na bossáky aspon 1lvl staticfield