Page 1 of 2

Diablo 2 lord of destruction

Posted: 16:35 12. May 2011
by efu_redo
Ahoj, nemá z vás někdo prosím originálku této hry? Datadisku k diablu 2?

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 16:08 15. May 2011
by Jeanes
mám, ale nedám :mrgreen: takový poklady si chráním :) Ale koukni na aukro, nějaký jsem tam viděl

http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=diablo+2

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 01:43 17. May 2011
by DenGrasse
Mám, co dáš? :mrgreen: (k ničemu mi není pač jsem pohřešil originálk základní hry...)

Nebo půjčím a až nebudeš hrát půjčíš mi svou hru, takový paření na střídačku.

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 09:59 21. Nov 2011
by xpm335
Já ti to klidně za menší úplatek věnuju :D

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 08:31 22. Nov 2011
by Prasokralik
Že si radši nepočkáte na trojku.

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 09:27 22. Nov 2011
by jachyra
:mrgreen: ja sa svojho LOD nevzdám ani za svet!!! ešte som nedosiahla 1 000 000 zabití Mephista :oops: hanbím sa!

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 11:42 22. Nov 2011
by G-ladiator
Prasokralik wrote:Že si radši nepočkáte na trojku.
Já je chápu, já si taky chci vždycky před vydáním dalšího dílu znovu zahrát ty předchozí :)

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 21:51 22. Nov 2011
by xpm335
G-ladiator wrote:
Prasokralik wrote:Že si radši nepočkáte na trojku.
Já je chápu, já si taky chci vždycky před vydáním dalšího dílu znovu zahrát ty předchozí :)
Tak tak chceš porovnávat starší a novější :D :D já sem teĎka dohrál HELL obtížnost za Druida za tuším 2 dny? :D :D ale na trojku se taky těším :D kdo půjde na můj server? :D :D

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 22:25 22. Nov 2011
by Nalkanar
Hlavně po půlroce se někomu ozvat :roll: :lol:

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 22:47 22. Nov 2011
by černý vlk
jachyra wrote::mrgreen: ja sa svojho LOD nevzdám ani za svet!!! ešte som nedosiahla 1 000 000 zabití Mephista :oops: hanbím sa!
amatérko, ts

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 18:56 28. Nov 2011
by xpm335
Jak se máte? :D

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 15:56 30. Dec 2011
by sendys
starsi je lepsi :)

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 16:09 30. Dec 2011
by Woxa
Nejlepsi byla jednicka,
hell/hell s fighterem a hezky bez lahvicek, to byly rezby :)

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 16:09 30. Dec 2011
by sendys
me se za maga vdzyckly libili ty blesky okolo sebe :-D

Re: Diablo 2 lord of destruction

Posted: 13:08 31. Dec 2011
by zachy
Ideální buildy:
Barbárek na dualky v každé artefakt lightsaber. jako motorová pila :D
Amazonka s velkým piercing lvlem a naváděnými šípy + Buriza.
čarodějka na ten frost orb (či jak to bylo) + hydry + na bossáky aspon 1lvl staticfield