Page 1 of 1

Neodevzdatelný balík

Posted: 20:52 12. May 2011
by Terbee
edit: vyřešeno, moje blbost :oops:

Re: Neodevzdatelný balík

Posted: 20:53 12. May 2011
by de Aers
No počkej, ale ty máš dát možnost něco jako ,, Něco tady pro vás mám " A né dát možnost té otázky ,,Kolik mi za něj dáte"

Re: Neodevzdatelný balík

Posted: 21:04 12. May 2011
by Terbee
ajooo...chyba na mojí straně :lol: sem holt už vyšla ze cviku 8)