Page 1 of 1
Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 09:56 13. May 2011
by pepa48
Několikrát se mi podařilo v lootu bosse najít zbraň, která je očarovaná např. jako +2 a je navíc +4 proti určitému druhu potvor + dává 3 zranění navíc proti těmto potvorám, avšak typ toho zranění je stejný jako primární druh zranění dané zbraně. Tzn jednoruční oštěp jako bodná má +3 bodné, nebo drtivý sap má +3 drtivé a tento bonus nepřevýší to očarování +4 a počítá se tedy do zranění jen jako +4 i když bylo pravděpodobně zamýšleno, aby to bylo celkem +7. Tedy bych prosil o úpravu bonusového zranění změnou na jiný typ. U bodných na drtivé/sečné atd., jinak ta vlastnost zbraně ztrácí význam a je jen na okrasu

Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 10:21 13. May 2011
by kucik
Bonusové zranění by rozhodně nemělo být jiné, než základní zranění zbraně, protože jinak tu budou zbraně se všemi druhy zranění.
Jinak ty vlastnosti zbraní jsou generovaný naprosto náhodně, takže se dá čekat, že hodně z těch zbraní budou mít vlastnosti spíš nesmyslný.
Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 10:38 13. May 2011
by pepa48
kucik wrote:Bonusové zranění by rozhodně nemělo být jiné, než základní zranění zbraně, protože jinak tu budou zbraně se všemi druhy zranění.
Co tedy zvýšit to bonusové zranění proti daným potvorám místo +3 na +7, aby to tak vycházelo?
Ale pokud je to prostě jen šotek a tou náhodností to mám brát jako smůlu, tak chápu

Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 10:48 13. May 2011
by kucik
To né. +7 by byly fakt mega bonusy.
Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 10:56 13. May 2011
by Silvaner01
hmm to nevim jestli +7 jsou mega bonusy, ale pár +6 jsem ve hře už potkal...
vzhledem k tomu že meteor dává +5 tak cokoliv nad něj by mělo být přesílené a zlikvidované ne?
Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 12:50 13. May 2011
by Thuereg
K těm zbytečnejm vlastnostem. to mě spíš fascinujou zbraně co už sem v lootu prárktá našel co měli třeba: Bonus vylepšení +2, Bonus vylepšení +3. Žádná specifikace na potvory nebo tak.

Re: Přebytečné vlastnosti zbraní
Posted: 16:57 26. Oct 2011
by Prasokralik
Ne přímo zbraň. Koupil jsem si kapucu s nějakými vlastnostmi a koukám teď že kapuca má navíc 50 nábojů. Ale nic co by z těch nábojů mohla kouzlit. Jde o Zlodějskou kapuci od dobrodruha.