Page 1 of 2
Řemesla
Posted: 14:06 13. May 2011
by Snekoun
Ahoj hledam jsem na webu a hledal jsem i na foru a nikde nenasel
Muj dotaz tedy :
Kolik remesel se muze postava naucit ?
Pokud muze postava delat vice remesel je to pro ni mene vyhodne, nez kdyby se ucila jen jedno remeslo ?
Existuje nejaka minimalni hodnota pozadovane vlastnosti ?
Priklad :
mam silu 10 a chci delat kovarinu - podle popisu na webu a na foru jsem pochopil ze remeslo muzu delat ( nikde omezeni neni napsano ) ale se silou 10 kovarinu asi se ji budu ucit o hodne pomaleji nez ten kdo ma silu 18. Je to tedy jenom o tom ze se to budu ucit pomaleji a dlouho, nebo se nejake veci nenaucim vubec ?
Celkove by lepsi popis systemu remesel neuskodil. Pokud si nekdo chce udelat totiz jenom remeslnika. Nevi do ceho jde.
Re: Řemesla
Posted: 14:11 13. May 2011
by de Aers
Re: Řemesla
Posted: 14:21 13. May 2011
by kucik
1. Může se naučit kolik řemesel chce. Záleží to čistě na čase, kterej chce hráč craftu věnovat.
2. Z hlediska náročnosti je asi lepší naučit se napřed jedno řemeslo do relativně slušné úrovně a až pak začínat další. Začínat zaroveň více řemesel by asi byla dřina.
3. Minimální hodnota vlastnosti není, ale s vlastností 8 to půjde skutečně pomalu. S vlastností 10 to jde, ale je to prostě pomalejší, než třeba s vlastností 14. Přesné odstupňování si nepamatuju.
Re: Řemesla
Posted: 14:28 13. May 2011
by Snekoun
Tam jsem to procetl dvakrat a nikde jsem odpovedi na sve otazky nenasel
Re: Řemesla
Posted: 14:29 13. May 2011
by Snekoun
kucik wrote:1. Může se naučit kolik řemesel chce. Záleží to čistě na čase, kterej chce hráč craftu věnovat.
2. Z hlediska náročnosti je asi lepší naučit se napřed jedno řemeslo do relativně slušné úrovně a až pak začínat další. Začínat zaroveň více řemesel by asi byla dřina.
3. Minimální hodnota vlastnosti není, ale s vlastností 8 to půjde skutečně pomalu. S vlastností 10 to jde, ale je to prostě pomalejší, než třeba s vlastností 14. Přesné odstupňování si nepamatuju.
Diky
Re: Řemesla
Posted: 20:44 13. May 2011
by monstera
Snekoun wrote:kucik wrote:1. Může se naučit kolik řemesel chce. Záleží to čistě na čase, kterej chce hráč craftu věnovat.
2. Z hlediska náročnosti je asi lepší naučit se napřed jedno řemeslo do relativně slušné úrovně a až pak začínat další. Začínat zaroveň více řemesel by asi byla dřina.
3. Minimální hodnota vlastnosti není, ale s vlastností 8 to půjde skutečně pomalu. S vlastností 10 to jde, ale je to prostě pomalejší, než třeba s vlastností 14. Přesné odstupňování si nepamatuju.
Diky
Zkušená krafterka praví - lépe se naučit několik na sebe navazujících řemesel - takže kovář potřebuje kovy ( slévárenství ),
formy ( keramika ) , násady ( dřevařina ).
Re: Řemesla
Posted: 16:36 16. May 2011
by Hafen
Daji se svitky delat pomoci toho featu nebo je ten feat k nicemu a svitky jdou koupit jen od npc?
Re: Řemesla
Posted: 16:58 16. May 2011
by KaTo
Hafen wrote:Daji se svitky delat pomoci toho featu nebo je ten feat k nicemu a svitky jdou koupit jen od npc?
Podrobnější odpověď je zde:
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm
Ve zkratce: Ne, ano, částečně. K poslední odpovědi dodám, že se kromě nákupu dají i ledaskde lootnout.
Re: Řemesla
Posted: 17:07 16. May 2011
by Bahnak
Featy "craft cokoliv" na Thalce nebrat, jsou k ničemu.
Máme na Thalce vlastní craft system na kterém se nadřelo dost lidí a myslím že má rozhodně co nabídnout.
Svitky se dají lootovat, kupovat a vyšmelit s ostatními.
Re: Řemesla
Posted: 07:02 19. May 2011
by Hafen
A pasti jsou zarazeny v kraftu ci nikoliv

Re: Řemesla
Posted: 10:05 19. May 2011
by kucik
Momentálně nejsou.
Re: Řemesla
Posted: 20:55 19. May 2011
by Prasokralik
Hafen wrote:A pasti jsou zarazeny v kraftu ci nikoliv

stejne do toho neinvestuj, matroš na pasti se sehnat nedá, snad vjyma kloubů z kostlivců na negativky a kdoví jestli budou funkční
Re: Řemesla
Posted: 09:34 20. May 2011
by kucik
Prasokralik wrote:Hafen wrote:A pasti jsou zarazeny v kraftu ci nikoliv

stejne do toho neinvestuj, matroš na pasti se sehnat nedá, snad vjyma kloubů z kostlivců na negativky a kdoví jestli budou funkční
No... počkej, to by hlavně vůbec nemělo jít vyrobit. Nebo se pletu?
Re: Řemesla
Posted: 09:44 20. May 2011
by Prasokralik
Nezkoušel jsem tak nevím. Jen vím co je na tenhle bioware kraft potřeba a taky to že to nejde na thalii sehnat.
Re: Řemesla
Posted: 11:15 20. May 2011
by KaTo
Nedělej vlny, na Thalii bioware craft nikdy nešel a pasti se taky nikdy nenechali dělat!
(jestli jo, tak mi někdo SAKRA uniklo, ale to bych se SAKRA divil

).