Page 1 of 67
League of Legends
Posted: 17:53 15. May 2011
by Prasokralik
http://eu.leagueoflegends.com/
Kdo zná, hraje případně by se chtěl přidat do týmu? Hrajeme s Rouk
Re: League of Legends
Posted: 18:08 15. May 2011
by -darkvision-
Legewiel to hraje.
A pak tu je tým DotAřů. Ale ty budou hrát Dotu ne LoL
Re: League of Legends
Posted: 18:23 15. May 2011
by Nalkanar
A já hraju ze zásady na US serveru, kde jsem stihl udělat 30 lvl a koupit si runy na svého milovaného Shaca, dřív než stihli vytvořit EU server. Kde jsou prý fonty a často padá... co je na tom pravdy?
Re: League of Legends
Posted: 18:53 15. May 2011
by Prasokralik
už je to stabilní, taky jsem začínal na us a taky tam mám dvě stránky full run a lvl 30
ale doma je doma takže jsem migroval
výhodu to má v tom že když je na jedný platformě odstávka, hraju na druhé

Re: League of Legends
Posted: 19:18 15. May 2011
by M4rSX
HoN? taky nekdo
Re: League of Legends
Posted: 19:55 15. May 2011
by Shaman88
M4rSX wrote:HoN? taky nekdo
Já hraju Hon.
Re: League of Legends
Posted: 22:55 15. May 2011
by pepa48
HoN jsem hrál chvíli, když byl zdarma.. jinak občas zaDotim

Re: League of Legends
Posted: 00:40 16. May 2011
by Elverin
Jen takovy maly nevedecky vyzkum. Taky u toho hulakate nadavky a povely tak, ze je vas slyset o dva bloky dal?

Re: League of Legends
Posted: 01:10 16. May 2011
by Prasokralik
Já většinou jen píšu lichotivá slůvka jako noob, lame ass, unistall game nab, FUUUUUUUU a tak podobně.
Re: League of Legends
Posted: 01:12 16. May 2011
by -darkvision-
Nojóó, samozřejmě že si zařvu. Sprostě, se u toho alespoň vyventuluju

Re: League of Legends
Posted: 21:34 16. May 2011
by Terbee
Elverin wrote:Jen takovy maly nevedecky vyzkum. Taky u toho hulakate nadavky a povely tak, ze je vas slyset o dva bloky dal?

jojo

já akorát nemůžu řvát, páč by mě rodiče asi vydědili

zato si ale intenzivně myslim! (nebo česky do chatu, aby tomu ti parchanti nerozuměli

)
edit:teď teda nemluvim jen o LoL...PW, WoW, JD atd. atd.

Re: League of Legends
Posted: 04:00 18. May 2011
by Thuereg
Nějak mě uniká vo čom je tu řeč? sem myslel, že jde jen o nějakou hru, ale sem poněkud zmaten.
Re: League of Legends
Posted: 04:08 18. May 2011
by Thuereg
Aha... přebalená DoTa... no kouknu na to. Dota je fajn
hm hm hm.... stahuju stahuju:D
edit: clasic DoTa je hezčí:D
Re: League of Legends
Posted: 08:09 18. May 2011
by Thuereg
To je sranda.. du hrát ještě:D
Re: League of Legends
Posted: 20:27 18. May 2011
by Prasokralik
už jsi pochopil že je to lepší než dota jo?
