Page 1 of 1

Samovolný útok na NPC?

Posted: 16:12 16. May 2011
by wsweetjane
Zdravím dneska se mi stala nějáká divná věc - logla sem do hry - objevila se klasická nahrávací lokace vítejte na Thalii - poté nahrání posledního uloženého místa - Karathské dílny - chtěla sem se zeptat učedníka kováře jestli by neměl pro Sally Imyn nějákou práci naskočí dialog - najednou Sally začala zpívat, vychrlila oheň na kovářova učně a zabila jí ochranka - nechápu to, stalo se to hrozně rychle...nahrání podsvětí...dá se to něják vysvětlit? Vím jistě že sem jen myší klikla na učedníka kováře aby zahájili hovor???:-(

Přikládám screen...z posvětí...

Re: Samovolný útok na NPC?

Posted: 16:34 16. May 2011
by KaTo
Možná to nesouvisí, ale nehraješ v "okně"?
Někdy se mi stávalo, že při "alt+tab" mezi okny se mi poloha myšítka "odentruje" - naštěstí v 90% to je pouhé kliknutí někam do hry => postavička IG se zmateně rozeběhne. Ovšem je-li myšítko nad bary, pokusí se hra odpálit skilly/kouzla v nich uložené, pokud jí to herní engine dovolí.
I když u tebe by to musela být dvě kliknutí. F5 a F2. Protože až vychrlení ohně vyvolalo útok NPC.

Re: Samovolný útok na NPC?

Posted: 23:08 16. May 2011
by wsweetjane
Nehraju v okně a ani sem hru nestahovala na lištu...já prostě nechápu jak se to povedlo???Nebo co se stalo?:-/

Re: Samovolný útok na NPC?

Posted: 23:39 16. May 2011
by Prasokralik
nemáš špatnou myš? kupříkladu opotřebované pravé tlačítko tohle může způsobit díky kruhovému menu

Re: Samovolný útok na NPC?

Posted: 23:53 16. May 2011
by Derken-
A neni v dialogu třeba "2" otevřít obchod a uklikla ses na f2? :) To se mi občas stává :mrgreen:

Re: Samovolný útok na NPC?

Posted: 18:00 17. May 2011
by wsweetjane
Dilaog né normálně sem na něj klikla ale je pravda že možná by to mohlo být myší:( Né ve hře ale na ploše někdy dělá kraviny...