nwn do okna
Posted: 23:12 16. May 2011
Pls víte někdo jak hodit NWN jen do okna? dik...
přehodit u fullscreen z 1 na 0 sem zkoušel, ale beze změny.
přehodit u fullscreen z 1 na 0 sem zkoušel, ale beze změny.
Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051
A nastavil sis i menší rozlišení ?Thuereg wrote:Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051
No... z nějakýho důvodu furt nic
No vidiš. to tam třeba napsaný neni:D zkusim:)de Aers wrote:A nastavil sis i menší rozlišení ?Thuereg wrote:Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051
No... z nějakýho důvodu furt nic