Page 1 of 1

nwn do okna

Posted: 23:12 16. May 2011
by Thuereg
Pls víte někdo jak hodit NWN jen do okna? dik...
přehodit u fullscreen z 1 na 0 sem zkoušel, ale beze změny.

Re: nwn do okna

Posted: 23:15 16. May 2011
by Shaman88

Re: nwn do okna

Posted: 23:28 16. May 2011
by Thuereg
Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051

No... z nějakýho důvodu furt nic

Re: nwn do okna

Posted: 23:30 16. May 2011
by de Aers
Thuereg wrote:
Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051

No... z nějakýho důvodu furt nic
A nastavil sis i menší rozlišení ?

Re: nwn do okna

Posted: 23:31 16. May 2011
by Thuereg
de Aers wrote:
Thuereg wrote:
Shaman88 wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=101&t=4051

No... z nějakýho důvodu furt nic
A nastavil sis i menší rozlišení ?
No vidiš. to tam třeba napsaný neni:D zkusim:)