Page 1 of 1

Druhé povolání

Posted: 14:37 17. May 2011
by davidsoft
Mohu si vzít druhé povolání už na úrovni 1, nebo před tím musím dosáhnout nějaké úrovně v prvním povolání?

Mohu pak postupy v obou povoláních libovolně střídat, nebo je to nějak omezeno?

Re: Druhé povolání

Posted: 14:39 17. May 2011
by Firefox_
Druhé povolání si můžeš vzít kdykoliv budeš chtít, pokud nejsi monk nebo paladin. Můžeš to kombinovat libovolně, pokud není 2. povolání prestižka (AA,RDD,...) to potom musíš nejdřív udělat 10 levelů prestižního povolání

Re: Druhé povolání

Posted: 15:37 17. May 2011
by davidsoft
Děkuji. :-)