Page 1 of 1
Útočiště nezabralo
Posted: 08:00 18. May 2011
by Scully
Stala se mi takováto příhoda, byl jsem v lokaci kamenných obrů nahoře v chrámu. Měl jsem ovládnutého obra. Byli jsme hned u vstupu a boss zřejmě hodil propuštění a obra jsem přestal ovládat. Měl jsem invis, ale stál jsem moc blízko obra, takže mě viděl a pustil se do mě. Byl jsem nakouzlený, takže mi toho moc neudělal a tak jsem v celkem v klidu opustil chrám. Obr se dostal za mnou také ven. Tak jsem si hned zakouzlil útočiště. To se povedlo, ale obr do mě bušil dál a ještě jsem se sekl u dveří, takže mi nakonec došly ochrany a obr mě zabil.
Mělo by útočiště zafungovat vždy a byl to bug? V případě, pokud by útočiště mělo fungovat vždy, je možné eliminovat smrt? Bohužel mě v té chvíli nenapadlo udělat výpis logu, tak nevím, jestli by se dal ten stav zjistit z logu serveru.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 08:05 18. May 2011
by Derken-
Bugovalo, buguje a bude bugovat. Holt s tim musí hráči počítat. Už jsme se setkali i se situací, kdy PC reagovalo "Mě ale vůbec nezajímá že má GS, já ho vidím". Takže když ti to bugne, tak nečekej od nikoho slitování
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 08:15 18. May 2011
by davidsoft
Bylo to "Útočiště", nebo "Lepší útočiště"?
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 14:25 18. May 2011
by Thuereg
davidsoft wrote:Bylo to "Útočiště", nebo "Lepší útočiště"?
Utočiště má hod na vůli ne? esli prokoukneš nebo ne...?
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 14:49 18. May 2011
by Alvarion
Když jsme zkoušeli novou verzi utocistekdysi fungovala relativne spolehlivě. Pokud jsi stal pri kouzleni hned vedle tak to obcas nezabralo.
je to vec se kterou se musi pocitat.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 15:36 18. May 2011
by -darkvision-
Na lepší útočistě se nikdy nedalo spolehnout. Ani před úpravami.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 18:17 18. May 2011
by Scully
Bušil do mě obyčejný kamenný obr, soustředění mám dost vysoké (45) a Elina má docela vysoký lvl čaroděje, tak jsem nečekal, že lepší útočiště nezabere. Proti NPC po úpravách útočiště se mi to stalo teď poprvé. Vím, že přechodem do nové lokace to nemusí fungovat, ale když ho nakouzlím přímo v lokaci s NPC, tak jsem myslel, že tohle je spolehlivé.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 19:27 18. May 2011
by Thuereg
Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 19:33 18. May 2011
by Scully
Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 20:34 18. May 2011
by slencak
Scully wrote:Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.
Mě se stávalo ,že když jsem měl ii a nakouzlil si GS ....NPC po mě šly jako by se nechumelilo.
To asi myslel Theurg
Re: Útočiště nezabralo
Posted: 20:47 18. May 2011
by -darkvision-
Scully wrote:Thuereg wrote:Ještě co já vim tak hapruje utočiště s vylepšenou neviditelností.
To vím, na to si dávám pozor. Pokud mám lepší neviditelnost, po nakouzlení GSka ihned zmizí. Zajímavé je, že pokud mám GS a nakouzlím v.neviditelnost, tak mi zůstanou obě kouzla.
zůstanou, ale Gs už nefunguje.
Gs a II proste haprujou. Sice při nakouzlení Gs padá ii, ale nejsem si jist zda to furt nebuguje, mám pocit že jo. Ale ted už mága nehraju tak je mi to jedno
