Page 1 of 1
Vojna zacina:)
Posted: 21:07 19. May 2011
by Hafen
http://www.kvhkentaur.cz/news.php
Kdyz jsme se dnes bavili s sefem toho klubu, tak jsem se tak zeptal "co dalsi vybaveni k tem zbranim" a on "no jeste vlastne noze ale to pujdu radeji s vama at vybereme ty spravny a kvalitni tak do patnacti stovek by se to vlezt melo..." "s tim se snad v softu nebojuje ne he..." "no jednou nas honily skupiny rangeru a my dosli k dratenemu plotu a uz nam nezbyvalo nic jinyho nez proste vytahnout ty noze..."
V ten okamzik jsem se malem zakuckal pivem pri predstave ze rekne ze vytahli noze a sli proti nim

kdyz pokracoval "tak jsme s tim strihli ty draty, polezly a skovani poslouchali jak si ty dve skupiny rangeru nadavaj do blbu ze nas nechali utect"

Re: Vojna zacina:)
Posted: 21:20 19. May 2011
by Prasokralik
zrušili nám tu povinnou tak si na to děti začnou hrát
Re: Vojna zacina:)
Posted: 21:34 19. May 2011
by Hafen
Nebyt zraku tak se hlasim k tankovemu ci moto pechote, to prvni nam bohuzel zrusili:")
A ehm nazyvat Viktora ditetem...
No jsem na to zvedavej, pry i rusky vojensky pridelenec se jezdi obcas kouknout na jejich akce, a oni zas poradaj zajezdy k dane ruske jednotce v RF
Re: Vojna zacina:)
Posted: 07:52 20. May 2011
by Sorrow
Válčeni je na hovno!
Re: Vojna zacina:)
Posted: 09:44 20. May 2011
by kucik
Airsoft sucks. Na těch zbraních je sice hezký, že vypadaj jako reálný, ale to je jediný výhoda, na kterou jsem za ty léta přišel.
Re: Vojna zacina:)
Posted: 09:47 20. May 2011
by Prasokralik
když s tím někoho střelíš, nezavřou tě

Re: Vojna zacina:)
Posted: 09:53 20. May 2011
by kucik
Prasokralik wrote:když s tím někoho střelíš, nezavřou tě

Nezavřou, ale už jsem se i díval policajtovi do hlavně, když si nebyl jistej, co že to máme u sebe. Dneska je to běžný, ale ještě tak před dvanácti lety tyhle hračky nebyly moc známý.
Re: Vojna zacina:)
Posted: 10:14 20. May 2011
by Hafen
Nedelam to kvuli zbranim anebo pro strileni, to bych si nevybral klub kterej se tomu venuje vazneji

Re: Vojna zacina:)
Posted: 11:06 20. May 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Prasokralik wrote:když s tím někoho střelíš, nezavřou tě

Nezavřou, ale už jsem se i díval policajtovi do hlavně, když si nebyl jistej, co že to máme u sebe. Dneska je to běžný, ale ještě tak před dvanácti lety tyhle hračky nebyly moc známý.
před dvanácit lety jsem měl náhodou kuličkárnu i já

za dvě stovky omegu z vietnamský tržnice
Re: Vojna zacina:)
Posted: 17:41 20. May 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:když s tím někoho střelíš, nezavřou tě

Vono dost záleží na tom do koho střelíš....
Re: Vojna zacina:)
Posted: 21:16 20. May 2011
by Terbee
Thuereg wrote:Vono dost záleží na tom do koho střelíš....
a taky kam, řekla bych...