Page 1 of 1
Krejcovina
Posted: 01:52 01. Sep 2007
by kucik
Hele hele procpak je to v kosi, kdyz to neni opraveny?
http://thalie.pilsfree.net/forum/viewtopic.php?t=452
Zeby se do toho nikomu nechtelo?
Aspon prozradte co tam teda patri.... prosim prosim.
Re: Krejcovina
Posted: 09:43 01. Sep 2007
by Rejty
Protoze kdyby nekdo poradne procital forum, tak by si vsiml, ze chyby z techto temat prepisuji do sekce ,,chyby k opraveni" a temata pak hazim do kose...

Je to v seznamu
Posted: 09:44 01. Sep 2007
by Žorž
Tak já si zaoponuju taky jedním citátem:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... sc&start=0
Aby vše bylo přehlednější, píší se tam jisté chyby, které už jen čekají, až budou vymazány z povrchu našeho alternativního světa...

A proto už není potřeba skladovat probrané stížnosti na běžném fóru, aby se to neopakovalo a nebyl v tom zmatek.
edit: Rejty už mne předběhl
Posted: 18:05 01. Sep 2007
by kucik
Jsem to cetl, ale uz zapomnel a znovu nenasel. To se omlouvam.
Jde mi ale o to, jestli by jen nebylo mozno rict, co tam patri ... trebas to napsat na forum. Spatnej popisek je jen drobnost, pokud se da dostat ke spravny informaci.
Posted: 01:20 02. Sep 2007
by kucik
"Brneni z grizzlyho" zrejme nefunguje.
Craft skonci hlaskou ze "You saccessfully made 1 item.", ale do invu nic nepribude.