Page 1 of 8
APB: Reloaded
Posted: 14:01 27. May 2011
by PiAn0
Chci se zeptat, hraje uz nekdo tuhle novinku?

ja jsem na servru EU2, hraju za policajty
Pro ty co nevedi o co jde, je to luxusni online hra na styl GTA, upozornuju ze je to velice narocna hra pro pocitac. Jedna z skvelych veci je tvoreni postavy

kde si kazdy muze dost vyhrat.
http://www.youtube.com/watch?v=ZsurdXlSyXY
http://www.youtube.com/watch?v=1WhOTrc5554
Re: APB: Reloaded
Posted: 14:32 27. May 2011
by -darkvision-
Ahraješ jako full verzi nebo jen beta? Pokad full, tak máš asi origoš co?
Re: APB: Reloaded
Posted: 14:33 27. May 2011
by PiAn0
Zatim bezi jen Beta full ani neni jeste
edit: nebo presnejsi, full byla ale pak to cele zrusili a tedka to odkoupila nova spolecnost a znova to rozjizdi a zatim jim bezi beta a je to zdarma
Re: APB: Reloaded
Posted: 16:02 27. May 2011
by Radim
S Darkem to už sosáme tak se uvidí zda to rozjedem

Re: APB: Reloaded
Posted: 16:13 27. May 2011
by Shaman88
Hrál jsem to. Přišlo mi to celkem nudný, nebo spíše hodně chaotický.
Re: APB: Reloaded
Posted: 17:37 27. May 2011
by PiAn0
Nesmis tam hrat prave sam

musis tam mit grupu s kterou se se cvicis a pak delate dobre akcicky

Me na tom akorad vadi ze se mi to docela dost seka

Re: APB: Reloaded
Posted: 19:06 27. May 2011
by -darkvision-
Tak jako u me vyhovuje vse az na tu pamet

mam 1999MbRAM a chce to alespoň 2GB RAM tak uvidím.
Re: APB: Reloaded
Posted: 20:32 27. May 2011
by PiAn0
jj ta ramka je prave nejvetsi problem, ja mam taky jen 2gb a nekde pisi, ze je potreba min i 2,5gb
Re: APB: Reloaded
Posted: 20:44 27. May 2011
by Prasokralik
až se mi to stáhne taky se tam mrknu, stejně jsem plánoval to ozkoušet
Re: APB: Reloaded
Posted: 21:42 27. May 2011
by Prasokralik
NA jakém serveru kdo hraje?
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:22 27. May 2011
by Radim
Zapnu to až v neděli,dřív se nedostanu na velkej komp.Ale mohli by jsme tam udělat nějakej gang

Re: APB: Reloaded
Posted: 01:36 28. May 2011
by PiAn0
ja hraju za policajty

jsem na tom servru EU2, jinak zjistil jsem ze to skubani hry neni az tak kompem spis nez servrem

je to teprv beta a moc tech 100k hracu nestiha

nejlepsi je hrat ve vecernich hodinach kdy je hracu min to se mi hra vubec nesekala
Re: APB: Reloaded
Posted: 09:23 28. May 2011
by -darkvision-
Mnóó rozchodil jsem to celkem dobře si myslím. Jen si budu muset pohrát s nastavením.
Měl detaily na skoro maximum, tak jsem je snížil na průměr, co jsem si myslel, že by se to nemuselo sekat vůbec místama a začlo se to sekat ještě více.
Asi po dvou hodinách hraní, při Q jsem skákal přes most a laglo se to, seklo a muselo se dát ctr+alt+delete ..
Jinak přijde mi to celkem dosti dobrý.
Jen je blbý když se mi to lagne při přestřelce

Jinak taky jsem na serveru EU2, hraju za Nhildiu .. zkoušel jsem si ji vytvořit sám, tu babu jednu, ale přijde mi jak šereda

Re: APB: Reloaded
Posted: 09:34 28. May 2011
by Hafen
Hm, nechtel jsem kupovat novy pc, ale na konci mi asi nic jinyho nezbyde...

....a to jsem si odrekl i DA2

Re: APB: Reloaded
Posted: 10:51 28. May 2011
by Prasokralik
Fajn, Já a ChicaLoca už se na vás třeseme enforceři. A možnost přidat si do hry vlastní mp3 je bezvadná, jestli to slyší i hráči kolem mě tak vás můžu teď všechny trýznit už i onlin :d hádejte co mi v autech hraje
