Page 1 of 8

APB: Reloaded

Posted: 14:01 27. May 2011
by PiAn0
Chci se zeptat, hraje uz nekdo tuhle novinku? :) ja jsem na servru EU2, hraju za policajty
Pro ty co nevedi o co jde, je to luxusni online hra na styl GTA, upozornuju ze je to velice narocna hra pro pocitac. Jedna z skvelych veci je tvoreni postavy :) kde si kazdy muze dost vyhrat.
http://www.youtube.com/watch?v=ZsurdXlSyXY
http://www.youtube.com/watch?v=1WhOTrc5554

Re: APB: Reloaded

Posted: 14:32 27. May 2011
by -darkvision-
Ahraješ jako full verzi nebo jen beta? Pokad full, tak máš asi origoš co?

Re: APB: Reloaded

Posted: 14:33 27. May 2011
by PiAn0
Zatim bezi jen Beta full ani neni jeste

edit: nebo presnejsi, full byla ale pak to cele zrusili a tedka to odkoupila nova spolecnost a znova to rozjizdi a zatim jim bezi beta a je to zdarma

Re: APB: Reloaded

Posted: 16:02 27. May 2011
by Radim
S Darkem to už sosáme tak se uvidí zda to rozjedem :mrgreen:

Re: APB: Reloaded

Posted: 16:13 27. May 2011
by Shaman88
Hrál jsem to. Přišlo mi to celkem nudný, nebo spíše hodně chaotický.

Re: APB: Reloaded

Posted: 17:37 27. May 2011
by PiAn0
Nesmis tam hrat prave sam :) musis tam mit grupu s kterou se se cvicis a pak delate dobre akcicky :D
Me na tom akorad vadi ze se mi to docela dost seka :)

Re: APB: Reloaded

Posted: 19:06 27. May 2011
by -darkvision-
Tak jako u me vyhovuje vse az na tu pamet :biggrin: mam 1999MbRAM a chce to alespoň 2GB RAM tak uvidím.

Re: APB: Reloaded

Posted: 20:32 27. May 2011
by PiAn0
jj ta ramka je prave nejvetsi problem, ja mam taky jen 2gb a nekde pisi, ze je potreba min i 2,5gb

Re: APB: Reloaded

Posted: 20:44 27. May 2011
by Prasokralik
až se mi to stáhne taky se tam mrknu, stejně jsem plánoval to ozkoušet

Re: APB: Reloaded

Posted: 21:42 27. May 2011
by Prasokralik
NA jakém serveru kdo hraje?

Re: APB: Reloaded

Posted: 22:22 27. May 2011
by Radim
Zapnu to až v neděli,dřív se nedostanu na velkej komp.Ale mohli by jsme tam udělat nějakej gang :mrgreen:

Re: APB: Reloaded

Posted: 01:36 28. May 2011
by PiAn0
ja hraju za policajty :) jsem na tom servru EU2, jinak zjistil jsem ze to skubani hry neni az tak kompem spis nez servrem :) je to teprv beta a moc tech 100k hracu nestiha :D nejlepsi je hrat ve vecernich hodinach kdy je hracu min to se mi hra vubec nesekala

Re: APB: Reloaded

Posted: 09:23 28. May 2011
by -darkvision-
Mnóó rozchodil jsem to celkem dobře si myslím. Jen si budu muset pohrát s nastavením.
Měl detaily na skoro maximum, tak jsem je snížil na průměr, co jsem si myslel, že by se to nemuselo sekat vůbec místama a začlo se to sekat ještě více.
Asi po dvou hodinách hraní, při Q jsem skákal přes most a laglo se to, seklo a muselo se dát ctr+alt+delete ..
Jinak přijde mi to celkem dosti dobrý.
Jen je blbý když se mi to lagne při přestřelce :D
Jinak taky jsem na serveru EU2, hraju za Nhildiu .. zkoušel jsem si ji vytvořit sám, tu babu jednu, ale přijde mi jak šereda :D

Re: APB: Reloaded

Posted: 09:34 28. May 2011
by Hafen
Hm, nechtel jsem kupovat novy pc, ale na konci mi asi nic jinyho nezbyde... :wall: :wall: ....a to jsem si odrekl i DA2 :oops:

Re: APB: Reloaded

Posted: 10:51 28. May 2011
by Prasokralik
Fajn, Já a ChicaLoca už se na vás třeseme enforceři. A možnost přidat si do hry vlastní mp3 je bezvadná, jestli to slyší i hráči kolem mě tak vás můžu teď všechny trýznit už i onlin :d hádejte co mi v autech hraje :P