Page 1 of 1

Omezovani craftu

Posted: 11:11 01. Sep 2007
by Zyga
Jestli se nakonec prece jenom bude zavadet, co ho nedelat podle ras, ale podle povolani?

Posted: 11:03 04. Sep 2007
by OneHeart
imho je už takhle systém povolání dost omezující prvek v DnD, proč to ještě zhoršovat vázáním/omezením craftu na povolání.
Určitě tam jsou nejaká pozitiva, ale to špatný převažuje :!:

Posted: 11:27 04. Sep 2007
by photter
nechte to, jak to je
nejsem sice jednoznačně přítel multicraftu ale vono to asi jinak nejde
v poslední době se počet hráčů ve špičče blíží dvaceti a co to dělá se serverem asi cejtíme všichni - v tomhle počtu se jednoduše účinně kooperovat nedá, pokud si postava není schopná sama obstarat aspoň základní vstupy z ostatních řemesel, je vodvařená
můj odhad je, že na účinnou kooperaci v tomhle CNR systému je potřeba 60+ hráčů na serveru a na to technicky nedosáhnem
a imho je lepší, když postavy v rámci svejch charakterů nejsou tlačený ke spolupráci s někým, s kým by spolupracovat neměly, což by nepochybně byl důsledek omezování

Posted: 11:59 04. Sep 2007
by Zyga
me to jenom napadlo ze kdyby se nakonec omezovalo (coz mi taky nepride zrovna idealni) tak by to takhle mozna bylo vo neco lepsi nez podle ras

Posted: 13:15 04. Sep 2007
by Rejty
Ted to neni omezeny podle ras.