Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:45 30. May 2011
Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Termín konáni: 29. - 31. července 2011
Místo konání: Tábořiště na Úterském potoce u Hlaváčkova mlýna
Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce už srub nestojí, ale plánujeme vyrobit provizorní přístřešek, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!!
Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory.
Jedou:
- Rejty, Kucik + žena, Igor, Foxik, Berserk + Serafina, -darkvision-, Bóďa +1, Nomis + Alice, Bahnak, Derken-, Krata +1, Jonny, Sváča, Rudi, Fredy, Groll, Pepa48, Sorrow, efu_redo + Jogobelo, Tao Kan + Durduin, Firefox_, Thuereg, Sobik, Radim, Práček, Theogil + Awadar, loard, Shamman, Sideric, Hafen,
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo
Neví:
-
Nejedou:
-
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Termín konáni: 29. - 31. července 2011
Místo konání: Tábořiště na Úterském potoce u Hlaváčkova mlýna
Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce už srub nestojí, ale plánujeme vyrobit provizorní přístřešek, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!!
Jedou:
- Rejty, Kucik + žena, Igor, Foxik, Berserk + Serafina, -darkvision-, Bóďa +1, Nomis + Alice, Bahnak, Derken-, Krata +1, Jonny, Sváča, Rudi, Fredy, Groll, Pepa48, Sorrow, efu_redo + Jogobelo, Tao Kan + Durduin, Firefox_, Thuereg, Sobik, Radim, Práček, Theogil + Awadar, loard, Shamman, Sideric, Hafen,
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo
Neví:
-
Nejedou:
-
Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!