Page 1 of 1
Kam s custom portrety?
Posted: 00:56 01. Jun 2011
by Shavril
Hezky den, na foru pisete, ze 'Pokud si stahnete jiny portret nez standartni ci z rozsireneho baliku, dejde na forum do prislusne sekce jeho odkaz. Jinak hraci uvidi jen osklivy hnedy obrazek misto vaseho skutecneho portretu.'
Prosla jsem forum, ale nepodarilo se mi urcit, do ktereho topicu maji ty obrazky nalezet?
V jakem formatu a o jakych rozmerech maji byt - 3 velikosti jako ostatni portrety nebo si je preferujete upravit sami?
Re: Kam s custom portrety?
Posted: 01:03 01. Jun 2011
by Daanri
Obsah fóra » OOC » Diskuze » Ostatní diskuze » Portréty postav
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=20&t=185
Vsetky informacie su v danom topicu.
Ked nieco nevies najst pomoze v pravom hornom paneli moznost Hledat.

Re: Kam s custom portrety?
Posted: 09:07 01. Jun 2011
by kucik
Přesunuto do: Obsah fóra » OOC » Informace » Portréty postav
Re: Kam s custom portrety?
Posted: 20:53 01. Jun 2011
by -RoF-
kucik wrote:Přesunuto do: Obsah fóra » OOC » Informace » Portréty postav
To je sice fajn, ale my tam nemáme právo nic nové vkládat ne? Aspon mě nejde tam psát.
Re: Kam s custom portrety?
Posted: 21:08 01. Jun 2011
by kucik
Fakt? Ja jsem prave koukal, ze tam byl nejaky hracsky topic, tak jsem si rikal, ze prava asi budou

Re: Kam s custom portrety?
Posted: 21:31 01. Jun 2011
by -RoF-
kucik wrote:Fakt? Ja jsem prave koukal, ze tam byl nejaky hracsky topic, tak jsem si rikal, ze prava asi budou

Tak to radši vrat kde to bylo tsss
