Page 1 of 2

Masters of Rock 2011

Posted: 15:05 01. Jun 2011
by Naldrard
Tak, děti. Již se blíží čas MoRové rány, nejdůležitějšího svátku roku. Do Plzně na víkend na Metalfest si umí zajet každá cvičená opička. Teprve na MoRu se ukáže, kdo má funkční játra a zvládne pořádnou akci.

Které notorické máničky tedy jedou? :evil:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:54 01. Jun 2011
by -RoF-
Cheche já jedu :roll: Ale nejsem mánička a ani nechlastám. Takže se vymykám z tvého popisu. :P

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:55 01. Jun 2011
by Naldrard
-RoF- wrote:Cheche já jedu :roll: Ale nejsem mánička a ani nechlastám. Takže se vymykám z tvého popisu. :P
A co tam teda jedeš dělat? :D

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 16:08 01. Jun 2011
by -RoF-
Noo třeba poslechnout si hudbu?
K tomu se nemusím ožírat ne? :wink:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 16:10 01. Jun 2011
by Naldrard
-RoF- wrote:Noo třeba poslechnout si hudbu?
K tomu se nemusím ožírat ne? :wink:
Počkej... abstinent na metalovém festivalu? Ty jsi nějaký divný člověk... nejsi ty slovák?

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 16:12 01. Jun 2011
by kucik
Naldrard wrote: Počkej... abstinent na metalovém festivalu? Ty jsi nějaký divný člověk... nejsi ty slovák?
To svejm játrům hodně fandíš, když si dovolíš tohle říct :mrgreen:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 16:17 01. Jun 2011
by Naldrard
kucik wrote: To svejm játrům hodně fandíš, když si dovolíš tohle říct :mrgreen:
Tak aspoň jedno nebo dvě piva zvládnu! :mrgreen:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 17:11 01. Jun 2011
by Lord_Berserk
Premejslime s kamosem nad Twisted Sister a mozna MOR klapne, ale lupeni zatim este nemame 8)

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 17:20 01. Jun 2011
by Práček
hmmm tak metalfest jsem letos vzdal (nic moc me nelakalo) ale MoR vypada docela dobře...musim zjistit od mladé co mám v té době...

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 22:18 01. Jun 2011
by Krata
Amon Amarth na MoRu?! no to mě hodně lááká!

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 22:24 01. Jun 2011
by -RoF-
Krata wrote:Amon Amarth na MoRu?! no to mě hodně lááká!
Na co si přišel kde? Tam nejsou tenhle rok, ikdyž sem v to tajně doufal. :wink:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 22:26 01. Jun 2011
by Krata
http://www.mastersofrock.cz/www/index.php ???

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011 - ZLÍN, sportovní hala Euronics, přivítá v sobotu 26. 11. prvoligový deathmetalový bengál ze Švédska, kapelu AMON AMARTH,

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 22:27 01. Jun 2011
by Krata
jo teda až na zimu, nějak sem unavenej z práce a teprve ted sem si pořádně přečetl to datum :D

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 00:51 02. Jun 2011
by Thuereg
Jestli najdu někoho s kym jet tak bych asi zajel:) posledně sem to nějak vynechal.

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 06:23 02. Jun 2011
by -RoF-
Krata wrote:http://www.mastersofrock.cz/www/index.php ???

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2011 - ZLÍN, sportovní hala Euronics, přivítá v sobotu 26. 11. prvoligový deathmetalový bengál ze Švédska, kapelu AMON AMARTH,
A jo super, tak to můžu rovnou koupit lístky aj na zimní :)