Page 1 of 1
Útok NPC na zvíře
Posted: 21:44 05. Jun 2011
by davidsoft
Dnes se mému spoluhráči dvakrát stalo v Shardonském hájku, že když měl vyvolaného psa (koupeného v Dobrodruhově krámku) a odpojil se jako hráč, pes sice zůstal na místě, ale okamžitě se po něm vrhli strážní a druidi a zabili ho. O licenci však dotyčný nepřišel a po lognutí si mohl téhož psa vyvolat znovu.
Nepůsobí to dobrým dojmem, když druidi zabíjí zvířata. Prosím o prošetření.
Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 23:04 05. Jun 2011
by marii
Kdyz uz jsme u tech zvirat s licenci...potrebovala bych vymenit stene za dospeleho psa..a nejde mi se jakymkoliv zpusobem zbavit toho licencniho papiru a koupit si dospeleho psa..preci jen behat pres rok se stenetem..je prinejmensim podivne:)
PS promin,ze ti lezu do tematu s jinou troskou do mlyna.)
Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 23:46 05. Jun 2011
by de Aers
marii wrote:Kdyz uz jsme u tech zvirat s licenci...potrebovala bych vymenit stene za dospeleho psa..a nejde mi se jakymkoliv zpusobem zbavit toho licencniho papiru a koupit si dospeleho psa..preci jen behat pres rok se stenetem..je prinejmensim podivne:)
PS promin,ze ti lezu do tematu s jinou troskou do mlyna.)
Zabij ho třeba v kanále a ta licence ti zmizne.
Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 01:51 06. Jun 2011
by Thuereg
de Aers wrote:marii wrote:.....
Zabij ho třeba v kanále a ta licence ti zmizne.
Trochu brutální ne?

Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 02:08 06. Jun 2011
by Desmond
Předej ho do DM útulku pro nechtěné summony, dobře se o ně postaráme, budou se u nás mít jak v bavlnce.
*nalepí na štěně samolepku "Nedělní menu - U Krkovičky"*
Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 06:56 06. Jun 2011
by marii
odpovim ala Rof....TSSS.)))
Re: Útok NPC na zvíře
Posted: 13:35 06. Jun 2011
by Maya
Desmond wrote:Předej ho do DM útulku pro nechtěné summony, dobře se o ně postaráme, budou se u nás mít jak v bavlnce.
*nalepí na štěně samolepku "Nedělní menu - U Krkovičky"*
Já myslela že mělo být na sobotu...

A já se tak těšila..
