Page 1 of 1
Nejde zvednout uroven
Posted: 13:01 06. Jun 2011
by Hafen
Ahoj
dosel jsem k uciteli, Ronio, uciteli pro zlodeje. Pokecam a dam trenovat ci kyho dasa to tam je napsano. Pak si zvednu level. 15 sec a bum "prisel jsi o 10300 zkusenosti" "ziskal jsi 10300 zkusenosti" a mam level zpatky. Porad dokola, a uz nevim co s tim. Penez bych mel mit dost, chce 591 a mam u sebe 791.
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:01 06. Jun 2011
by kucik
A co ti to píše do výpisu?
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:12 06. Jun 2011
by Hafen
Nic, jen to o ztrate zkusenosti a o jejich opetovnem zisku. Penize se mi neodecitaji.
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:27 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Ahoj, sice o tom nic moc nevim, ale blbosti se dějou. Nenaklikal sis náhodou u nějaký vlastnosti víc než 3 bodíky?

Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:31 06. Jun 2011
by Hafen
Vlastnosti nebo skillu. Bod do vlastnosti ziskam az na dalsi urovni.
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:32 06. Jun 2011
by kucik
Můžeš hodit screen? Vžycky tam je nějaká hláška, když se ti zruší levelup.
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:34 06. Jun 2011
by Hafen
Aha, tak by me zajimalo kdo to psal, protoze i npc rika ze max 3 body do vlastnosti a mysli tim "skill" ci v prekladu "dovednost".
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:37 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Hafen wrote:Aha, tak by me zajimalo kdo to psal, protoze i npc rika ze max 3 body do vlastnosti a mysli tim "skill" ci v prekladu "dovednost".
Jojo, to je ono, proto jsem si na to ted vzpomněl, páč mi taky hlásil vlastnost i když to byl skill

A teď je to v poho?
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 13:39 06. Jun 2011
by Hafen
Jo uz to je ok. To jako fakt nemuzu zvednout skill o vic jak tri body???

Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 14:07 06. Jun 2011
by Sorrow
Ne.
A nechat si pro příště max dva bodíky.
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 14:15 06. Jun 2011
by Prasokralik
Hafen wrote:Jo uz to je ok. To jako fakt nemuzu zvednout skill o vic jak tri body???

český překlad
skill - dovednost
skill point - dovednostní bod
ability - vlastnost
feat - odbornost
ten překlad je aspoň konkrétně v tomhle velmi přesný
Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 14:20 06. Jun 2011
by kucik
Hafen wrote:Aha, tak by me zajimalo kdo to psal, protoze i npc rika ze max 3 body do vlastnosti a mysli tim "skill" ci v prekladu "dovednost".
Teď si to čtu z kodu a je tam přesně napsáno:
,,Pri kazdem treningu mohu zlepsit tve dovednosti maximalne o tri stupne."
Chyba teda asi nebude v tom, kdo to psal, ale kdo to cte

Re: Nejde zvednout uroven
Posted: 22:30 09. Jun 2011
by Hafen
To je divny protoze jsem se chvalne dival co rika a bylo tam slovo vlastnost....
