Page 1 of 2
PIVO PRAHA
Posted: 18:56 16. Jun 2011
by Thuereg
Poďte někdo na pivooooo!!!!!!!!
Re: PIVO PRAHA
Posted: 18:59 16. Jun 2011
by Firefox_
A co obnovit pravidelné srazy na Vyšehradě? Když už je to léto...
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:00 16. Jun 2011
by Thuereg
Firefox_ wrote:A co obnovit pravidelné srazy na Vyšehradě? Když už je to léto...
To mám nad barákem tak jdem?

Já má hroznou žízeeeň!!!
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:08 16. Jun 2011
by Firefox_
Řekni datum a čas a určitě se někdo přidá

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:09 16. Jun 2011
by Thuereg
16. června 20-21:00 biliard club albertov?

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:13 16. Jun 2011
by J.F.Payne
Thuereg wrote:16. června 20-21:00 biliard club albertov?

Whoa, Trojka, největší pajzl na světě. Měl jsem tam jeden čas zakázanej vstup, ale je to zatraceně dávno

)
Když jsem byl malej, chodili jsme tam na Chodovar a rum s griotkou a dopadalo to všelijak

)
Nechcete ale spíš někam na vzduch? Zahrádky na Vyšehradě jsou fajn, zahrádky na Letný jsou fajn, zahrádky nv Rígráčích jsou fajn... rozhodně lepší než se v létě mořit v zahulený kobce.
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:17 16. Jun 2011
by Thuereg
J.F.Payne wrote:Thuereg wrote:16. června 20-21:00 biliard club albertov?

Whoa, Trojka, největší pajzl na světě. Měl jsem tam jeden čas zakázanej vstup, ale je to zatraceně dávno

)
Když jsem byl malej, chodili jsme tam na Chodovar a rum s griotkou a dopadalo to všelijak

)
Nechcete ale spíš někam na vzduch? Zahrádky na Vyšehradě jsou fajn, zahrádky na Letný jsou fajn, zahrádky nv Rígráčích jsou fajn... rozhodně lepší než se v létě mořit v zahulený kobce.
HEJ!!! je to pěkná začazená kobka. Sám tam na ten vzduch pravodelně dodávám už hezkejch pár let. Ale proti vzduchu nic nemám. Ostatně třeba taká Hospůdka na hradbách je taky fajn.

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:18 16. Jun 2011
by Thuereg
HYML POĎTE DNESKA NĚKDO NA PIVO!!!!
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:43 16. Jun 2011
by -darkvision-
Dnes je čtvrtek a ve čtvrtek nechodím na pivo .. a když už jo, tak určitě ne šestnáctý den v měsíci

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:45 16. Jun 2011
by Thuereg
-darkvision- wrote:Dnes je čtvrtek a ve čtvrtek nechodím na pivo .. a když už jo, tak určitě ne šestnáctý den v měsíci

To sou ty extrémisti tohle... Na pivo se chodí vždycky když je chuť, čas a prachy. Je jedno kdy a kde.
Třeba já, často se v noci vzbudim, že nemužu spát tak jdu v jednu ráno na pivo aby se mi lépe spalo.

Jen pak musim většinou z hospody rovnou do školy...
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:46 16. Jun 2011
by Derken-
Nejede mi metro

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:48 16. Jun 2011
by Thuereg
Derken- wrote:Nejede mi metro

Do školy pěšky tooo jooo, ale že by si skočil na pivo to neee... nehledě na to, že ráno už ti pojede

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:49 16. Jun 2011
by Thuereg
Thuereg wrote:Derken- wrote:Nejede mi metro

Do školy pěšky tooo jooo, ale že by si skočil na pivo to neee... nehledě na to, že ráno už ti pojede

Máte smůlu... už se mi chladěj v ledničce.
Budu dřepět doma, chlastat, kouřit a nadávat jak sou všichni ostatní líný prasata.

Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:51 16. Jun 2011
by Bahnak
Srazy na vyšáku by chtělo obnovit, to jooo.
Dnes ani nápad, metro stávkuje.
Škoda že jsem na víkend pryč...
Re: PIVO PRAHA
Posted: 19:56 16. Jun 2011
by Thuereg
Jak založim anketu?