Page 1 of 1
Mistr
Posted: 19:17 16. Jun 2011
by XŠevyX
Chci se jen zeptat , jesli mistr na zloděje byl přesunut a nebo prostě jen zmizel ..

Re: Mistr
Posted: 19:21 16. Jun 2011
by Firefox_
Občas tam stojí v hidu. Doporučuju přilákat nějaké NPC co je kolem a on zaútočí a vypadne ze skrývání
EDIT: Pozdě Alyff....

Re: Mistr
Posted: 19:21 16. Jun 2011
by Derken-
Dotáhni si tam krysu nebo chátru z vedlejší místnosti, on se ti pak milerád ukáže
Edit: Mě předběhl
Re: Mistr
Posted: 19:24 16. Jun 2011
by XŠevyX
Okey , díky ..
