Page 1 of 116
PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:02 16. Jun 2011
by Thuereg
Tak tady hlasování a pokud možno přidejte i den kterej by vám vyhovoval ať to rozjedem

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:34 16. Jun 2011
by Miell
Jednou za dva tejdny.. místo... rozhodně Vyšák.. den.. je mi volný.. stejně to nikdy na sto procent dopředu slíbit nemůžu
Jinak chybí mi tam ještě možnost.. jsem nudnej abstinent, ale občas bych se ukázat mohla

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:49 16. Jun 2011
by Firefox_
Jsem nudný abstinent, ale jsem pro srazy každý týden...
Jinak středa se osvědčila. Neměnil bych to.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:57 16. Jun 2011
by -darkvision-
Já se celkem přizpůsobím .. takže když vám vyhovuje středa, tak ta nóó .. ale jako Vyšák jo? *povzdechne si* .. tak asi jóó .. sice musím jet devítkou dvě zastávky .. pak u hlavního přejít Sherwůd .. pak jet 3stanice metrem .. vystoupit na Vyšáku a poté jít dloooouze pěéééšky tam po těch cestičkách .. dalo by se to zvládnout až padne tma .. Takže jo, souhlasím s vámi.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:26 16. Jun 2011
by mandos
Já nevim jestli uplně pravidelně ale určitě se ukážu občas

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:33 16. Jun 2011
by Thuereg
Středa vyhrála...
takže:
22. ČERVNA VE STŘEDU OD 20:00 NA VYŠEHRADĚ: HOSPUDKA NA HRADBÁCH. ČIM VÍC PŘIJDE TIM LÍP. TĚŠIM SE NA VÁS...
A teď jdu uhasit žízeň.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:36 16. Jun 2011
by Thuereg
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:53 16. Jun 2011
by Firefox_
A předsraz od těch 18? Kdyby někdo chtěl...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:04 16. Jun 2011
by Braenn
Dvojité téma je zlo:) Jo, budu tam a myslím že ještě od nás jeden dva určitě. Jen teda nevím, jak se poznáme

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:14 16. Jun 2011
by Práček

středu nemůžu, čtvrtek bych šel, ale středa nejde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:34 16. Jun 2011
by Firefox_
No poznáme. Braenn jsem tuším viděl na nějakém srazu a jinak sedíme vždycky stejně u toho stolu v rohu. Vypadá to tam nějak takhle
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
Ikdyž nevím, jestli bude volno

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:35 17. Jun 2011
by Narsith
No do Praglu to mam kousek....ale v uvahu u mě přichazi tak max sobota

.V tydnu jsem v praci a to nemohu ani kapku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:43 17. Jun 2011
by Naldrard
Co se tam čepuje za pivo?
A proč chcete začínat až tak ukrutně pozdě?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:48 17. Jun 2011
by Thuereg
Braenn wrote:Dvojité téma je zlo:) Jo, budu tam a myslím že ještě od nás jeden dva určitě. Jen teda nevím, jak se poznáme

šak tebe poznám a zbytek se nějak poznáme navzájem

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 03:35 17. Jun 2011
by Thuereg
Na žádost většiny teda sraz někdy kol 18:00 +