Page 1 of 116

PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:02 16. Jun 2011
by Thuereg
Tak tady hlasování a pokud možno přidejte i den kterej by vám vyhovoval ať to rozjedem :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:34 16. Jun 2011
by Miell
Jednou za dva tejdny.. místo... rozhodně Vyšák.. den.. je mi volný.. stejně to nikdy na sto procent dopředu slíbit nemůžu :wink:
Jinak chybí mi tam ještě možnost.. jsem nudnej abstinent, ale občas bych se ukázat mohla :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:49 16. Jun 2011
by Firefox_
Jsem nudný abstinent, ale jsem pro srazy každý týden... :mrgreen:

Jinak středa se osvědčila. Neměnil bych to.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:57 16. Jun 2011
by -darkvision-
Já se celkem přizpůsobím .. takže když vám vyhovuje středa, tak ta nóó .. ale jako Vyšák jo? *povzdechne si* .. tak asi jóó .. sice musím jet devítkou dvě zastávky .. pak u hlavního přejít Sherwůd .. pak jet 3stanice metrem .. vystoupit na Vyšáku a poté jít dloooouze pěéééšky tam po těch cestičkách .. dalo by se to zvládnout až padne tma .. Takže jo, souhlasím s vámi.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:26 16. Jun 2011
by mandos
Já nevim jestli uplně pravidelně ale určitě se ukážu občas :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:33 16. Jun 2011
by Thuereg
Středa vyhrála...
takže:

22. ČERVNA VE STŘEDU OD 20:00 NA VYŠEHRADĚ: HOSPUDKA NA HRADBÁCH. ČIM VÍC PŘIJDE TIM LÍP. TĚŠIM SE NA VÁS...

A teď jdu uhasit žízeň.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:36 16. Jun 2011
by Thuereg
pro neznalé:

hospůdka na hradbách je tu:

http://www.mapy.cz/#q=vy%C5%A1ehrad&x=1 ... =m&l=3&c=h

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:53 16. Jun 2011
by Firefox_
A předsraz od těch 18? Kdyby někdo chtěl...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:04 16. Jun 2011
by Braenn
Dvojité téma je zlo:) Jo, budu tam a myslím že ještě od nás jeden dva určitě. Jen teda nevím, jak se poznáme :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:14 16. Jun 2011
by Práček
:wall: středu nemůžu, čtvrtek bych šel, ale středa nejde :evil:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:34 16. Jun 2011
by Firefox_
No poznáme. Braenn jsem tuším viděl na nějakém srazu a jinak sedíme vždycky stejně u toho stolu v rohu. Vypadá to tam nějak takhle

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

Ikdyž nevím, jestli bude volno :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:35 17. Jun 2011
by Narsith
No do Praglu to mam kousek....ale v uvahu u mě přichazi tak max sobota :(.V tydnu jsem v praci a to nemohu ani kapku :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:43 17. Jun 2011
by Naldrard
Co se tam čepuje za pivo?

A proč chcete začínat až tak ukrutně pozdě? :shock:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:48 17. Jun 2011
by Thuereg
Braenn wrote:Dvojité téma je zlo:) Jo, budu tam a myslím že ještě od nás jeden dva určitě. Jen teda nevím, jak se poznáme :D

šak tebe poznám a zbytek se nějak poznáme navzájem :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 03:35 17. Jun 2011
by Thuereg
Na žádost většiny teda sraz někdy kol 18:00 +