Page 1 of 1
U Mrzutýho šotka
Posted: 16:05 19. Jun 2011
by G-ladiator
Vchodové dveře spawnují na opačnou stranu, než by měly.
Re: U Mrzutýho šotka
Posted: 16:07 19. Jun 2011
by Rejty
To je chyba tilesetu, s tím nejde nic udělat.
Re: U Mrzutýho šotka
Posted: 16:09 19. Jun 2011
by G-ladiator
Co nastavit přechod tak, aby se při vstupu postava spawnovala na waypoint?