Page 1 of 3
STEAM
Posted: 19:01 20. Jun 2011
by Krata
Napadlo mě se zeptat, zda tu taky někdo hraje nějakou gamesu přes STEAM, mohli by jsme občas zahrát společně.. k tomu mám na steam účtu málo kamarádů a připadám si tam sám

Re: STEAM
Posted: 19:06 20. Jun 2011
by Derken-
cs 1.6

Re: STEAM
Posted: 19:17 20. Jun 2011
by Krata
Já tam mám Black Ops, Moder Warfare 2, WH40k a Brink.. asi nebude problém si dosehnat i něco jiného

Re: STEAM
Posted: 19:21 20. Jun 2011
by Firefox_
CoD MW2

Re: STEAM
Posted: 08:31 21. Jun 2011
by G-ladiator
Mám Counter-Strike Source, Day of Defeat Source, Half-Life 2, Team Fortress 2 (to mě teď hrozně chytlo

) a oba díly Left 4 Dead (doporučuju, pokud jste fanoušci zombáren, jsou fakt supr, hlavně dvojka)
Re: STEAM
Posted: 17:00 01. Oct 2011
by sendys
th2 Cs1.6
Re: STEAM
Posted: 17:03 01. Oct 2011
by Prasokralik
Hrával jsem alien swarm
Re: STEAM
Posted: 18:05 01. Oct 2011
by Molly23
HL2 se všemi epizodami, Saint Row 2, Mount and Blade: Warband, Portal, Team Fortress 2.
Re: STEAM
Posted: 20:28 01. Oct 2011
by halfox
TF2 a CS:S
Re: STEAM
Posted: 14:09 03. Oct 2011
by GeForce
vy netrávíte moc času s holkama co?

Re: STEAM
Posted: 14:54 03. Oct 2011
by predyk
Orange Box (HL2, HL2:EP1, HL2:EP2, Portal a Team Fortress 2), Left 4 Dead, Alien vs. Predator (ten novej ofc.)
Eště DotA 2 teď nově !!

Re: STEAM
Posted: 19:52 01. Jan 2012
by sendys
CS HL 2 HL medival
Re: STEAM
Posted: 09:07 15. Mar 2014
by Douragon
Dota2, NWN 2
Dotu klidně s někym potočim...
Re: STEAM
Posted: 09:18 15. Mar 2014
by Paulus
Pokud vynechám singly pak Arma 2, Arma 3, DayZ mod, Dayz Standalone, Rust, Total War: Rome II, Chivalry
K tomu DayZ a Rust by se i docela někdo hodil

Re: STEAM
Posted: 09:49 15. Mar 2014
by Bruciacullo
americas army 3, americas army proving grounds, europa universalis IV