Klíč od sídla stříbrného kruhu
Posted: 07:15 05. Sep 2007
vcera sme tak lehce zkoumali okoli Alwarielu...zavitali sme i do Zricenin kde je Vez...nahore je lich ze kteryho vypadne klic...to by nebylo tak zvlastni ale kdyz sem ho prozkoumal mel v popisku - Klic od Sidla stribrneho kruhu v Ivory... tam bohuzel nepasuje 
a este jedna takova vec uz sem ji psal... byla by dobry udelat aby z potvor a v bednach byly i jiny druhy piv a koralek...ja to piju furt bavi me ten adrenalin kdyz najednou mi uprostred boje zacne jasat a zvedat ruce
...a jinak mi nekdo rikal ze je nakej lektvar na zavislost alkoholem - to snad muzu bejt i zavislej ??? 
a este jedna takova vec uz sem ji psal... byla by dobry udelat aby z potvor a v bednach byly i jiny druhy piv a koralek...ja to piju furt bavi me ten adrenalin kdyz najednou mi uprostred boje zacne jasat a zvedat ruce