Page 1 of 2
PODZIMNI SRAZ THALIE
Posted: 16:56 05. Sep 2007
by Rejty
Myslim, ze je na case usporadat podzimni sraz Thalie. Samozrejme v nejake prijemne hospudce. Nahodim sem terminy, tak hlasujte. Prosim kazdy, i kdyz to nebude kladna odpoved. Misto konani by byla tradicne Plzen. Nebo kdyby mel nekdo jiny napad, tak sem s nim.

Posted: 17:57 05. Sep 2007
by photter
hmmm...v hospodě nebejvaj kopce....jaká je šance na nocleh ?
Posted: 18:10 05. Sep 2007
by igor
photter wrote:hmmm...v hospodě nebejvaj kopce....
Rejty, co udělat sraz U Radouše na Radyni?

Posted: 18:19 05. Sep 2007
by Rejty
Tam je naka hospoda? Kdo se ma tahat do toho kopce...
Posted: 18:40 05. Sep 2007
by igor
Rejty wrote:Tam je naka hospoda? Kdo se ma tahat do toho kopce...
Jo je, už asi tak 20 let

Mě se tam teda taky nechce a maj tam sakra drahý pivo... ale že by sme se kvůli Photterovi přemohli

Posted: 19:19 05. Sep 2007
by Balian
He he, da se tam dojet i autem

Posted: 19:24 05. Sep 2007
by OneHeart
tentokrát se zjevim taky

Posted: 19:40 05. Sep 2007
by Zyga
Tam nemuzu chybet. Udelat to v praze asi neprojde co? Hospod je tu dost

Posted: 20:04 05. Sep 2007
by photter
hele, vy potvory škodolibý, přestaňte vymejšlet, jak mě dostat na kopec a radši mi řekněte, jak je to s tim noclehem !!!
Posted: 20:38 05. Sep 2007
by Hassan
No ja bych taky mozna udelal sraz v Praze ale zase Plzensky to maj takovi na prd...Ale prazaku je taky dost

Takze je to na zvazeni.....
Posted: 21:01 05. Sep 2007
by OneHeart
photter wrote:jak je to s tim noclehem !!!
jo, to je aktuální otázka

Posted: 03:29 06. Sep 2007
by wekslo
Tak plzenaci budou srazovat v plzni, prazaci v praze, zaktivujem si girlstalk (po treti minute zdarma) a pres hlasitej odposlech budem komunikovat

predem oznamuju ze baterka myho mobilu vydrzi leda tak cestu do ty hospody

Posted: 07:44 06. Sep 2007
by Lorelei
Nebo to udělat na naši chatě, kousek pred Hradce Králové, ale to by nas nesmelo bejt 500 do 16 lidi je to OK 
Posted: 08:50 06. Sep 2007
by Morn
Jo to by šlo HK je z Prahy kousek a 500 lidí tam určitě nepřijede
I když zase se těším na Plzenáky

ale semnou je to těžký vždy něco do toho příjde bohužel

Posted: 08:55 06. Sep 2007
by Rejty
16 lidi je docela malo, tam muzem nekdy udelat nakou komornejsi akci
