Page 1 of 1
Identifikování věcí
Posted: 10:00 29. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Zdravim, chtěl bych se zeptat, kolik je potřeba zhruba minimální Lore na to, abych si identifikoval například nějaký svitek nebo poškozenou koženou zbroj (nevim jak se to přesně jmenuje, tak prosim za prominutí

)? Mám teď asi 9 (jsem na dost malym levelu), ale i tak to prostě nepoznám, i když naprosto ten samej mám už identifikovanej v batohu (použil jsem na to lektvar).
Díky za odpověď na možná pro někoho hloupou otázku.

Re: Identifikování věcí
Posted: 10:02 29. Jun 2011
by kucik
Velikost potřebného skillu je závislá na ceně předmětu podle téhle tabulky:
http://nwn.wikia.com/wiki/Lore
Re: Identifikování věcí
Posted: 10:02 29. Jun 2011
by Daanri
Neviem ci je to nak upravene, ale normalne sa bere cena predmetu a na zaklade tej potrebujes vysku znalosti na identifikaciu. Vid tabulku na
http://nwn.wikia.com/wiki/Lore.
EDIT: kucik predbehol

Re: Identifikování věcí
Posted: 10:06 29. Jun 2011
by dira_v_bubnu
OK, díky, já jen jestli to tu neni nějak upravený.
Jo a jestě jeden dotaz, i když to je mimo identifikování, ale nechce se mi kvůli tomu zakládat další topic... Mohl by mi někdo prozradit. pokud to tedy neni tajný, jaký je tu zhruba nejvyšší DC zámku nebo pasti? Zatim jsem narazil na zámek asi 53 nebo tak nějak.
Re: Identifikování věcí
Posted: 10:08 29. Jun 2011
by -RoF-
dira_v_bubnu wrote:OK, díky, já jen jestli to tu neni nějak upravený.
Jo a jestě jeden dotaz, i když to je mimo identifikování, ale nechce se mi kvůli tomu zakládat další topic... Mohl by mi někdo prozradit. pokud to tedy neni tajný, jaký je tu zhruba nejvyšší DC zámku nebo pasti? Zatim jsem narazil na zámek asi 53 nebo tak nějak.
Zatím jsem nejvíc viděl myslím kolem 75 TO, zámek/past.
Re: Identifikování věcí
Posted: 10:16 29. Jun 2011
by Sorrow
Tak to je nějaké čudné.
Jestli píše že má znalosti 9 a tu koženou zbroj neprokoukne, tak ta cena na Thalii
určitě neodpovídá, pač za tu koženou dle tabulky jsem teda nikdy nedostal 1000zl
A to ani z mágem kterej má int na max...
Re: Identifikování věcí
Posted: 10:34 29. Jun 2011
by Shaman88
Myslím že důležitá je kupní cena. Né prodejní.
Re: Identifikování věcí
Posted: 10:47 29. Jun 2011
by -RoF-
Shaman88 wrote:Myslím že důležitá je kupní cena. Né prodejní.
Taky si to myslím.
Ta rozbitá kožená zbroj může mít hodnotu třeba 2500 zlatek a obchodík za tu zbroj dá jen třeba 400 zlatek. Bphužel na znalosti se bere hodnota 2500 zlatek a je na to třeba znalosti 10 a on to s 9 neurčí.