Page 1 of 1

hlubinny pulcik

Posted: 11:50 29. Jun 2011
by Xantipa
Hlubinný půlčík

kličová slova:
deep
hlubinny
+2 smlouvání
+2 hide
+2 tichý pohyb
ultravison


... ale na svetle ma slepotu. Chteli jsme si ho zahrat, prave proto, ze byl jeden z mala, ktery podle webu slepotu mit nemel.
Takze muj dotaz je jestli ma mit slepotu nebo ne?

Re: hlubinny pulcik

Posted: 11:51 29. Jun 2011
by Rejty
Všichni v podtemnu mají slepotu na slunci.

Re: hlubinny pulcik

Posted: 11:53 29. Jun 2011
by Xantipa
no neni to jen slepota, je to i docela solidni zpomaleni pohybu. Slo by to na web stranky doplnit?

Re: hlubinny pulcik

Posted: 12:49 29. Jun 2011
by Shaman88
Jo a taky by se tam mělo doplnit že má ecl 1.

Re: hlubinny pulcik

Posted: 12:52 29. Jun 2011
by LDamian
Shaman88 wrote:Jo a taky by se tam mělo doplnit že má ecl 1.
??

To fakt? Za co má ECL? Vždyť je to jedna z nejubožejších subras na Thalii. :wink: To má v rámci šikany půlčíků v podtemnu? :twisted: :wink:

Re: hlubinny pulcik

Posted: 12:58 29. Jun 2011
by Shaman88
Já to tady někde četl - že všechny podrasy v podtemnu mají minimálně ecl 1.

Re: hlubinny pulcik

Posted: 13:00 29. Jun 2011
by Rejty
Půlčík nemá mít ECL.

Re: hlubinny pulcik

Posted: 13:45 29. Jun 2011
by kucik
Nemá ECL 1. Má 0.