Page 1 of 2
duergar
Posted: 11:52 29. Jun 2011
by Xantipa
Duergar
kličová slova:
duergar
-2 CHA
immunity to poisons
immunity to paralysis
+2 vs kouzla
+2 tichý pohyb
blindness na svetle
ultravison
ECL 1
Ultravision, ktere by mel mit duergar podle vseho nefunguje, v temnote nic nevidel.
Re: duergar
Posted: 12:16 29. Jun 2011
by Derken-
Ono to neni ultravision, ale neco jineho. Uz jsme to tu resili. V temnote nevidi zadna subrasa podtemna. Nejsem ted doma, tak sem vecer kdyztak pisnu co to presne ma nebo najdu ten topic
Re: duergar
Posted: 12:51 29. Jun 2011
by Shaman88
Pokud vím tak s ultravision nemáš vidět, ale postava nemá mít žádné magické postihy co temnota dává.
Re: duergar
Posted: 13:46 29. Jun 2011
by kucik
Každopádně je použitej trpasličí feat derakvision.
Re: duergar
Posted: 12:17 18. Jul 2011
by Hafen
U drowa je to neco podobnyho. Taky ma psanou ultravizi ale ultravize to neni.
Ja bych uvital neco co by zlepsilo videni dole. Je to neskutecnej opruz hrat v sedivem prostredi kdy stezi rozpoznam jednotlivy krapniky (dopredu rikam, nepomaha ani kdyz setru prach z monitoru). Diky tomu me uz sundal Azhael Morten, kdy jsem mu utekl z jeskyne ale narazel porad do cehosi na zemi protoze jsem si toho proste nevsimnul. NPC nepocitam
Proste hraju drowa a vidim tam (ve vlastnim prostredi kde zije od mala) totalni kulovy.
Edit: o tom jak nadherne to namaha oci se snad zminovat nemusim
Re: duergar
Posted: 12:20 18. Jul 2011
by Derken-
Zrovna Azhael by tě dohnal i kdyby si nenarážel

Re: duergar
Posted: 12:22 18. Jul 2011
by Shaman88
Si zvyš gamu ne? Já hraju dole s gamou téměř na maximu.
Re: duergar
Posted: 12:32 18. Jul 2011
by kucik
Každej v podtemnu má pečlivě nastavenej contrast a světlost. Je tam prostě tma.
Re: duergar
Posted: 12:37 18. Jul 2011
by Derken-
Shaman88 wrote:Si zvyš gamu ne? Já hraju dole s gamou téměř na maximu.
Já hraju už dva roky s gamou na středu

A jde to taky
Re: duergar
Posted: 12:39 18. Jul 2011
by Glumišek
Hafen wrote:U drowa je to neco podobnyho. Taky ma psanou ultravizi ale ultravize to neni.
Ja bych uvital neco co by zlepsilo videni dole. Je to neskutecnej opruz hrat v sedivem prostredi kdy stezi rozpoznam jednotlivy krapniky (dopredu rikam, nepomaha ani kdyz setru prach z monitoru). Diky tomu me uz sundal Azhael Morten, kdy jsem mu utekl z jeskyne ale narazel porad do cehosi na zemi protoze jsem si toho proste nevsimnul. NPC nepocitam
Proste hraju drowa a vidim tam (ve vlastnim prostredi kde zije od mala) totalni kulovy.
Edit: o tom jak nadherne to namaha oci se snad zminovat nemusim
A nebó - dobrá rada nad zlato - si kup louč či něco co svítí a bát se nemusíš ostatní se ti smát nebudou.

Re: duergar
Posted: 13:00 18. Jul 2011
by Hafen
Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci
Derken- wrote:Zrovna Azhael by tě dohnal i kdyby si nenarážel

Mesto bylo hodne blizko a on byl pomalej. I kdyz pravda, s tim jak rychle nacitam prechody by uz mel mozna zabitou i tu straz

Re: duergar
Posted: 13:46 18. Jul 2011
by Glumišek
Hafen wrote:Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci
A co teprve kyselinové jezero, to je pošušňáníčko pro očička.

Re: duergar
Posted: 13:54 18. Jul 2011
by Grunt
Dycky se dají sehnat pochodně

Re: duergar
Posted: 13:55 18. Jul 2011
by Derken-
Musí bejt zážitek když se s tou vaší gammou pak objevíte na poušti

Re: duergar
Posted: 13:56 18. Jul 2011
by Hafen
Presne tohle me ted napadlo
