Page 1 of 1

Karathska vyhlaska

Posted: 21:25 05. Sep 2007
by Rejty
Mesto Karatha a ostatni mesta a vesnice v Karathskem kralovstvi pripominaji, ze je zakazano vodit do osad nebezpecne tvory, kteri by mohli ohrozit obyvatelstvo. Pokud bude nekdo s timto tvorem viden, bude pokutovan, v opakovanych pripadech ci pri zpusobeni ujmy na zdravi mu hrozi az vezeni. Straze maji pravo zvire / tvora pri sebemensim naznaku agrese na miste zabit.

Dale se dava na vedomi, ze bude pokutovana rychla jizda na koni po mestskych ulicich a na uzemich vesnic a osad. Vcerejsiho dne sileny dobrodruh srazil nebohou obcanku, ktera sla po ulici, a zpusobil ji vazna poraneni. Tyto pripady se v posledni dobe mnozi. V opakovanych pripadech a pri zpusobeni ujmy na zdravi vinikovi hrozi az vezeni.

Dale je zakazano vodit muly do obchodu a dilen. Pokud mula znecistuje ulice, majitel je povinnen po ni neporadek uklidit a zaplatit pokutu stanovenou strazi. Mesta a osady prokazuji obcanum dobrou vuli a dilny jim poskytuji zadarmo. Tak by se obcane meli podle toho chovat a nedelat tam neporadek. V opakovanych pripadech muze byt zakazano pouzivani dilny.

*Podepsan Garner, velitel karathske straze.*

//NPC nejsou krabice, ktere bez DM neziji. Tak se podle toho chovejte.

Re: Karathska vyhlaska

Posted: 21:36 05. Sep 2007
by Rejty
Dodatek c. 1:

Neznalost zakona neomlouva!

//neznalost pravidel take ne