Page 1 of 1

NWN3?

Posted: 13:44 30. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Co vy na to? Jak tohle asi dopadne?
http://www.recenzeher.eu/novinka/neverw ... -oznameni/ (z 5. 6. 2011)

Re: NWN3?

Posted: 13:57 30. Jun 2011
by Krata
už se o tom tady snad někde mluvilo, já na to jsem docela zvědavej :)