Page 1 of 2
Alchymka
Posted: 12:36 05. Jul 2011
by sendys
mam dotaz jak se moc zmenili lektvary slysel jsem ze od taty ze z ceho se driv varilo bosi uz nejde z toho nejde tak mam dotaz na kucika pac nejak jsem to v info nepochopil
Re: Alchymka
Posted: 13:01 05. Jul 2011
by Bahnak
viz.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=315
kucik wrote:Konecne dlouho slibovany balik oprav a uprav alchymie, na kterem se podilel zachy a dalsi.
Nektere presilene efekty jsou uplne nahrazeny novymi. Vlastnosti novych z pochopitelnych duvodu nebudu prozrazovat, jejich vyroba se nezmenila.
* efekt lema -> proal
* efekt nev opraven
* efekt zosm -> uvis
* efekt vdu -> aid
* efekt tret -> lenap
* efekt bosi -> nanap
* efekt osti -> wafi
* efekty elementu na zbran opraveno a upravena sila
* efekt man -> spere
* efekt nahle -> more
* efekt kysti -> crum. Zatim nedokonceno
* efekt prt -> owin
* efekt skam -> grere
* efekt ste Opraveno a zeslabeno
* efekt thu Opraveno
* efekt sil -> gredy
* efekt grema -> mifo
* efekt boz oslabeno na polovinu
* efekt trago -> loma
* efekt skam Opraveno
Re: Alchymka
Posted: 13:02 05. Jul 2011
by sendys
prave to nechapu

neni presne receno kde co scim jak neboli nevyznam se:) proste mi neco nedava z toho smysl

Re: Alchymka
Posted: 14:10 05. Jul 2011
by DenGrasse
Kde co s čím nikdy nebylo řečeno a řečeno ani nebude. Zkoušej.
Re: Alchymka
Posted: 14:29 05. Jul 2011
by sendys
spis je to o tom ze ja mam 60 receptu tak ej to otazka zda to bduu muset vsechno hledat znova ci ne
Re: Alchymka
Posted: 15:02 05. Jul 2011
by Prasokralik
Pořád se všude zastáváš názoru, že kouzlo alchymie je právě v objevování a že si má každý na všechno přijít sám. Tak prosím, objevuj, nevím co řešíš.
Re: Alchymka
Posted: 15:23 05. Jul 2011
by sendys
ty s e do toho neplet kdyz vubec nevis o co jde

ja mam jeste stale co obevovat ale to ty nechapes:)
Re: Alchymka
Posted: 17:40 05. Jul 2011
by Prasokralik
Jo, třeba kouzlo českého pravopisu, to bys potřeboval objevit jako sůl.
Re: Alchymka
Posted: 15:18 06. Jul 2011
by sendys
jo muj pravopis je na prd ja to vim ale je mi to jedno kazdej mame neco ty si treba pro zmenu totalnme mimo a pletes sel flame takze si zabrusli do flame a neotravuj tady
Re: Alchymka
Posted: 17:17 06. Jul 2011
by Radim
Jooo všichni tu jen otravujete

.Stačí si pozorně přečíst co v novinkách Kucik napsal a je to jasné Sendysi.Recepty a jejich složení jsou stejná jen z těch co se upravovali uvaříš něco jiného,to je celé kouzlo úpravy.
Re: Alchymka
Posted: 18:33 06. Jul 2011
by Narsith
Nezda se vam trochu že je to nefer jednani vuči těm hračum kteři nad tim aby přišli na složeni určiteho lektvaru stravili tydny a tydny nad hrou toto složeni měnit ? Mě teda ano. Ne že bych se chtěl zastavat sendyse ale tohle je opravdu hodně špatny vtip. No ono vlastně tady na Thali je takovych vtipu povicero. Alchymka je už sama o sobě dost naročny a drahy sport.Pozměněni učinku trvani a sily lektvaru,z tim naprosto souhlasim,ale měnit složeni lektvaru....hmm. Jistě,už tady vidim jak se na mě všichni sesypete a utlučete mě svyma argumenty,je mi to fuk,mělo by mi byt i fuk to že se udělal takovy to zasah do alchymky,nedělam ji ,ale musel jsem tohle napsat,je to dalši hřebiček do meho znechuceni hrat tady. Nebyt zde par skvělych lidi tak už bych to asi davno zabalil jako povětšina rozumnych hraču co tady kdysi hrala.
Re: Alchymka
Posted: 19:42 06. Jul 2011
by černý vlk
jeeej...jestli jsem to dobře pochopil, všechny kombinace jsou stejné, jen se změnil efekt toho, co uvaříš. A stejně ti to pak v dungu padne díky alchymii, tak vařte jen healy
PS: a pravopis je extrémně důležitý, když se tady projevujeme psanou formou

Re: Alchymka
Posted: 19:56 06. Jul 2011
by Narsith
černý vlk wrote:jeeej...jestli jsem to dobře pochopil, všechny kombinace jsou stejné, jen se změnil efekt toho, co uvaříš. A stejně ti to pak v dungu padne díky alchymii, tak vařte jen healy
PS: a pravopis je extrémně důležitý, když se tady projevujeme psanou formou

No podle toho co se tady piše tak kdysi jsi z bylinky č1 a z bylinky č6 plus 3,5% něco uvařil lektvar ktery ti obarvil vlasy na červeno,teď z něj uvařiš lektvar ktery ti zlomi nohu. Takže lektvar ktery ti obarvil vlasy na červeno musiš hledat znova.
Re: Alchymka
Posted: 20:29 06. Jul 2011
by de Aers
No tak ten lektvar, kterej ti obarvil vlasy načerveno, je asi zrušenej nahrazenej tim lámačem nohou ne ? Takhle sem to pochopil tu úpravu alchymie, že se prostě některý zrušily a nahradily jinejma.
Re: Alchymka
Posted: 20:35 06. Jul 2011
by Derken-
bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XY
bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XX
Složení zůstalo stejné, jen efekty se prostě nahradily. A u nějakých lektvarů se redukovala síla a trvání. Neposilovalo se nic tuším..
Už to chápeš nebo se musím naučit tvému jazyku a napsat to znova?
