Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:18 07. Jul 2011
Dobrý večer,
předtím než začnete s psaním příspěvků, přečtěte si prosím pro koho je tato diskuze určena a k čemu slouží.
Všimňete si v jaké sekci fóra se nacházíme, nebudu tolerovat flame ani spam. Účelem je dobrat se k těm nejpalčivějším problémům a navrhnout jejich možná řešení. Stejně tak to není místo vyhrazené k hlášení bugů, ty patří sem http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=6. Celá diskuze se povede ve slušném duchu, odpusťte si tedy útoky na tým, ale i své spoluhráče. Při popisování problémů budťe co možná nejkonkrétnější a připojte i Váš návrh možného řešení.
Díky za pochopení,
Des.
předtím než začnete s psaním příspěvků, přečtěte si prosím pro koho je tato diskuze určena a k čemu slouží.
Všimňete si v jaké sekci fóra se nacházíme, nebudu tolerovat flame ani spam. Účelem je dobrat se k těm nejpalčivějším problémům a navrhnout jejich možná řešení. Stejně tak to není místo vyhrazené k hlášení bugů, ty patří sem http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=6. Celá diskuze se povede ve slušném duchu, odpusťte si tedy útoky na tým, ale i své spoluhráče. Při popisování problémů budťe co možná nejkonkrétnější a připojte i Váš návrh možného řešení.
Díky za pochopení,
Des.