Page 1 of 1

Prahvozd - zatopená jeskyně

Posted: 17:09 14. Jul 2011
by zachy
V jeskyni vodních elementálů se "brodím vodou" rychleji, než běhám po souši. Nevím jestli to dělá jen u mnicha, možná i u ostatních.

Re: Prahvozd - zatopená jeskyně

Posted: 18:14 14. Jul 2011
by G14
nevim jak po upravach lokaci ale pred upravou to normalne zpomalovalo to brodeni se, ale nevim jak u monka :wink:

Re: Prahvozd - zatopená jeskyně

Posted: 19:16 14. Jul 2011
by Nalkanar
a zkoušels to proti proudu? :mrgreen:

Re: Prahvozd - zatopená jeskyně

Posted: 19:43 14. Jul 2011
by Lord_Berserk
V nedeli sem tam byl a normalka mi to zpomalilo :wink: