Page 1 of 2
Kruhový kop
Posted: 16:02 20. Jul 2011
by Ikstremist
Kruhový kop je pořád nepoužitelný, nebo byl opraven?

Re: Kruhový kop
Posted: 16:04 20. Jul 2011
by kucik
Byl opravenej.
Re: Kruhový kop
Posted: 16:18 20. Jul 2011
by Ikstremist
A jak přesně tedy funguje? Ted?
Re: Kruhový kop
Posted: 16:32 20. Jul 2011
by kucik
Tak zpět. Jsem si to spletl. Že se postava může při circle kicku dostat do flatu opraveno není. A nevim, jestli to někdo někdo zvládne.
Re: Kruhový kop
Posted: 19:00 20. Jul 2011
by zachy
A v jakých případech se dostane do flatu?
Re: Kruhový kop
Posted: 19:21 20. Jul 2011
by kucik
Z wikiny:
This feat will sometimes choose a target that is out of the range of the character's fists (but not necessarily beyond the range of the target's weapon). If this happens, the circle kick will be attempted despite the range, but then the character will cease attacking (becoming flat-footed) because of the range.
Re: Kruhový kop
Posted: 23:37 20. Jul 2011
by zachy
Co jsem četl tak od verze 1.65 by to mělo být v pořádku.
- Circle Kick should no longer try to target creatures that you can not reach (which was making you become flat footed).
Který soubor popisuje ten feat? Nějak to nemůžu najít
Re: Kruhový kop
Posted: 23:47 20. Jul 2011
by kucik
Jak ktery soubor?
Re: Kruhový kop
Posted: 23:51 20. Jul 2011
by zachy
No kde je popsána funkce kruhového kopu?
Re: Kruhový kop
Posted: 23:54 20. Jul 2011
by kucik
Na wikine myslis? Treba pod heslem circle kick?
http://nwn.wikia.com/wiki/Circle_kick
Re: Kruhový kop
Posted: 23:56 20. Jul 2011
by zachy
Ano to vím že tam je

Mě jde ale o zdroják. Stejně jak jsou popsány spelly v toolu.
Re: Kruhový kop
Posted: 00:57 21. Jul 2011
by kucik
To neni spell. To je hardcoded bojova vlastnost.
Re: Kruhový kop
Posted: 01:07 21. Jul 2011
by Prasokralik
Nebude mít velmi podobnou mechaniku jako sekáček?
Re: Kruhový kop
Posted: 08:32 21. Jul 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:Nebude mít velmi podobnou mechaniku jako sekáček?
v podstatě má, jen je na nic, protože se aktivuje dost často (cca 1 za kolo) tak pokud za to kolo nezabiješ protivníka, tak se postava upne na toho vedle a řeže jeho, a pak zase přeskočí na dalšího... takže tohle bych nedoporučoval nikomu, kdo není schopen zmydlit vše za jedno kolo pěstma
ale pro fajnšmekry je to pěkná sranda
Re: Kruhový kop
Posted: 08:34 21. Jul 2011
by de Aers
Pro Ip Many

)))