Page 1 of 2

Věci z obchodu

Posted: 01:19 21. Jul 2011
by Prasokralik
Menší chybička z obchodu

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:13 21. Jul 2011
by kucik
Z jakého obchodu ale?

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:22 21. Jul 2011
by Theogil I
kucik wrote:Z jakého obchodu ale?
Dobroduhův / démonův krámek. Tato kuše je ale ze základního setingu NWN (poupravené staty pro Thalii). Ta kuše byla "lukem" co si pamatuji a co vyšel překlad do češtiny. Myslím si že jde o překladovou chybu z doby kdy bylo ještě Mrtvé moře marodné. Já už se nad tím nepozastavuji několik let.

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:25 21. Jul 2011
by kucik
Dobrodruhův nebo démonův krámek? Ty obchody mají každej svůj sortiment.

Re: Věci z obchodu

Posted: 12:14 21. Jul 2011
by Theogil I
kucik wrote:Dobrodruhův nebo démonův krámek? Ty obchody mají každej svůj sortiment.
Aj ta krajta tak dobrodruhův, když to píše Prasokrálík a u démona se to prostě bude hlídat, mám pocit, že jsem to tam viděl, ale to bych tě informoval.

Re: Věci z obchodu

Posted: 13:36 21. Jul 2011
by Prasokralik
Jojo dobrodruh. Já to nespecifikoval, aby tu bylo vlákno pro všechny bugy obchodů.

Re: Věci z obchodu

Posted: 01:36 20. Aug 2011
by John_Faker
Ahoj,

v Karatě - obchod pro dobrodruhy se mi před cca půl hodinou objevily některé žluté zbraně a štíty za směšné peníze

např. jsem koupil scimitar: bonus k útoku +3 za 247,- a velký štít +3 OC za cca 180,-

nevěděl jsem co to je a proč to tak je (nehraji zde dlouho), když jsem se odpojil a znovu připojil, tak jsem zbraň a štít najednou mohl prodat za 10 000,-.......

pokud je to vážně chyba, hodím koupené věci do koše.....nebo jak budete chtít, čao J_F

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:16 23. Aug 2011
by DenGrasse
Vyřeš to ve hře s DM.

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:49 23. Aug 2011
by Theogil I
kucik wrote:Dobrodruhův nebo démonův krámek? Ty obchody mají každej svůj sortiment.
Tak včera byl ten "Luk" i u démona.

Re: Věci z obchodu

Posted: 09:40 26. Aug 2011
by John_Faker
Theogil I wrote:
kucik wrote:Dobrodruhův nebo démonův krámek? Ty obchody mají každej svůj sortiment.
Tak včera byl ten "Luk" i u démona.
Dobrodruhův krámek.
Hodil jsem ty věci do odpadkového koše (2x štít, scimitar), ale nejsem si jistý, zda se to neukáže znovu.

Budu sledovat, čaj. J_F

Re: Věci z obchodu

Posted: 22:29 04. Oct 2011
by J.F.Payne
Věci u mečíře v Karathě mají v truhle jistou hodnotu, a když je chci koupit, chce za ně mečíř cca třikrát tolik. Buď pan Johannes neumí smlouvat, a nebo je to bug (?).

Re: Věci z obchodu

Posted: 00:02 05. Oct 2011
by DenGrasse
Ceny vtruhle jsou občas blbě, pač je prblém s tím, že se někdy načítají z jiného obchodu. Mečíř ti řekne při dotazu správnou cenu.

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:37 05. Oct 2011
by mandos
A nedaly by se ty ceny u itemů v truhlách teda zrušit? Celkem často se mě na to lidi ptají ve hře, tady už jsem to taky párkrát viděl tuším a aspoň by to nutilo se na tu cenu ptát :)

Re: Věci z obchodu

Posted: 12:19 05. Oct 2011
by kucik
Jako že bys běhal s každou věcí od truhly k obchodníkovi? Ono vůbec nemá moc smysl, aby věci jako meče byly v té truhle a né normálně v obchodě.

Re: Věci z obchodu

Posted: 18:50 04. Dec 2011
by Nalkanar
Opět využiju topicu:

U Dobrodruha se teď nějak "objevují" zcela obyčejné itemy typu helma, boty, meč... v čem je chybka, dalo by se to nějak řešit?