Page 1 of 5

Dirty fighting

Posted: 21:15 22. Jul 2011
by G-ladiator
Zrovna hraju Icewind Dale II, kde Dirty fighting funguje poněkud jinak, než v NWN a imo lépe (respektive použitelněji pro postavu, která má více, jak jeden útok za kolo).
Proto bych navrhnul, aby se tento feat změnil po vzoru IWD, tedy namísto mrzkého bonusu 1d4 k damage výměnou za všechyn útoky v kole by pak Dirty fighting při kritickém zásahu aplikoval buď oslepení nebo zpomalí (případně by se mohly doplnit nějaké další vhodné efekty a pokud by bylo potřeba, pak i záchranný hod).
Co myslíte?

Re: Dirty fighting

Posted: 21:27 22. Jul 2011
by Absinthorix
Pak by se z toho stal skutečně použitelný feat a ne jen nováčkův zlý sen 8)

Skvělý nápad

Re: Dirty fighting

Posted: 21:28 22. Jul 2011
by Shaman88
Dirty fighting je jako bojovej mod neupravitelny. Daj se tam sice pridavat veci - nejakej ten save na slepotu by sice teoreticky pridat sel ale je to velmi omezeny.

Re: Dirty fighting

Posted: 21:28 22. Jul 2011
by Derken-
To se bavíte o tom nepoužitelnym featu co jde picknout na 1. levelu? :mrgreen:

Re: Dirty fighting

Posted: 21:30 22. Jul 2011
by Absinthorix
Shaman88 wrote:Dirty fighting je jako bojovej mod neupravitelny. Daj se tam sice pridavat veci - nejakej ten save na slepotu by sice teoreticky pridat sel ale je to velmi omezeny.
Takže obětování všech útokú za šanci na slepotu, jestli ti dobře rozumím?

Re: Dirty fighting

Posted: 21:32 22. Jul 2011
by Shaman88
Ano tohle by se dalo upravit, jak říkám teoreticky, vim kde a jak, ale neco podobneho jsem nikdy nezkoušel a nevím kdo ano... mohlo by to bugovat... kdoví..

Re: Dirty fighting

Posted: 21:35 22. Jul 2011
by G-ladiator
OK a co případně nový feat, Improved Dirty Fighting, který by dělal, to, co jsem popisoval? Podmínkou pro vzetí tohoto featu by bylo samozřejmě mít ten feat původní.

Re: Dirty fighting

Posted: 21:39 22. Jul 2011
by Shaman88
To smerujte na Rejtyho.
Já pouze resim jestli je to je technicky mozne, popr. realizovatelne bez vetsich problemu. (A improved urcite ne, pridavani novych bojovych modu je problematicke)

Re: Dirty fighting

Posted: 21:41 22. Jul 2011
by G-ladiator
A šlo by to i bez bojového modu? Aby každý kritický v případě, že má postava tenhle feat dělal nějaký zvláštní efekt?

Re: Dirty fighting

Posted: 21:46 22. Jul 2011
by Shaman88
G-ladiator wrote:A šlo by to i bez bojového modu? Aby každý kritický v případě, že má postava tenhle feat dělal nějaký zvláštní efekt?
V tomhle si nejsem jistý. Vím že tohle na windowsovském serveru jde, ale thalie má linuxovej takze nevim jistě. :)

Re: Dirty fighting

Posted: 22:09 22. Jul 2011
by G-ladiator
OK, tak nevadí. Napadlo mě to hlavně proto, že Dirty fighting je snad nejvíc k ničemu feat v celé hře :)

Re: Dirty fighting

Posted: 22:13 22. Jul 2011
by Prasokralik
Proč nepoužitelnej? Já ho používal s kouzelníkem. Když nechci obětovat zbytek utoku tak ho nepoužívám. Ti co si to vezmou si neumí přečíst popis featu který si berou? To už je ale jejich problém ne?

Re: Dirty fighting

Posted: 22:56 22. Jul 2011
by G-ladiator
Nepoužitelný pro někoho, kdo se soustředí na boj zblízka (což kouzelník obvykle nedělá).

Re: Dirty fighting

Posted: 09:12 23. Jul 2011
by kucik
Na kritickej zasah teoreticky jde neco navesit. Musel bys to prokonzultovat s virusmanem, ale snad by to nejak slo.

Re: Dirty fighting

Posted: 09:25 23. Jul 2011
by G-ladiator
A kdo je virusman? Hledání, ani seznam členů týmu mi o něm nic neřekl :)