flame
Posted: 16:23 27. Jul 2011
Derken psal: Sakra Sorrowe, ty musíš mít fantazii Takže setkání 3x.. to jo, to mi ještě sedí, to beru. Teď k těm ostatním věcem..
- máš na 10. levelu GS? Nemáš, je od 11 a pochybuju, že si byl čerstvě 11. Nicméně jsi přežil -> Co ti na tom vadí?
- k setkání číslo 2... Chytli jsme tě s Legewiel na zlobrech. Pustili jsme tě... Nenapadlo tě nic lepšího než na epiky co tě právě pustili zaútočit znova hozením WoF. Podcenil si Legewiel a chytla tě znova. NECHAL jsem tě žít, protože jsem tě prostě nechtěl zabít. -> Zdá se ti to taky jako kurvení hry? Ty vlastně chceš umírat ne? To tě na tý hře baví nejvíc ne?
- setkání číslo 3... V prahvozdu řežeme medvědy a přiběhneš ty s Agnomordinem ( nebo jak, nepamatuju si to jméno přesně) Rozeběhneme se na vás.. Ty se u přechodu do další lokace otáčíš a házíš dispell. V tom samém kole k tobě dobíhá Nhil, která běžela vedle mě a dvěma kritiky se sneaky v hodnotě přibližně 200 dohromady tě posílá do kytek. Troufám si říct, že si umřel tím, že ses prostě zastavil na to castění. Ještě mi hra ani nespadla a tys už byl mrtev. A to že ten sekanec trvá přibližně tak 6 sekund.
Tak uber prosím své fantazie, mysli si o mě co chceš, názor člověka co na foru do všech jen reje mi je absolutně putna. Je mi neskutečně líto, že nemám uložené logy, abych mohl dokládat platnou verzi těch zažitků s tebou.
Hehe, teď jsi pobavil zase ty mě...
3x stejným způsobem v krátké době a to v okolí Ivory, jestli neumíš počítat, tak si pořiď vedle pc počítadlo.
Jak jsem psal, mě nevadí když je někdo charakterově oproti mé postavě ale když je to pořád stejný, tak už je to opravdu trapný a klepu si na čelo.
Možná kdybych se po logu vždycky přihlásil k tvému ukojení hned na začátku hry, tak budeme spokojený oba
Opravdu nevím jestli tvá hra někoho baví, když někoho sejmeš z invisu nebo když je zabrán do souboje s něčím jiným a pak nejsi schopný vypotit ani trochu srozumitelné RP ale asi ano a dle DM které tě tak rádo pozoruje se na tebe asi stojí fronty
S tím dispelem v prahvozdu to bylo jindy a hra mi padla ještě před sesláním kouzla.Na tak malém lvl opravdu nechodím páchat harakiri do hvozdu.
Jinak, s mojí ,fantazií, jsem spokojen a nemusím tu sepisovat tuny textu co a jak, já u toho byl jako ty a nemusím si tu dělat alibi pro ostaní
Už se těším na sraz.Tam bude lepší si o tom promluvit z očí do očí než tu plkat.
- máš na 10. levelu GS? Nemáš, je od 11 a pochybuju, že si byl čerstvě 11. Nicméně jsi přežil -> Co ti na tom vadí?
- k setkání číslo 2... Chytli jsme tě s Legewiel na zlobrech. Pustili jsme tě... Nenapadlo tě nic lepšího než na epiky co tě právě pustili zaútočit znova hozením WoF. Podcenil si Legewiel a chytla tě znova. NECHAL jsem tě žít, protože jsem tě prostě nechtěl zabít. -> Zdá se ti to taky jako kurvení hry? Ty vlastně chceš umírat ne? To tě na tý hře baví nejvíc ne?
- setkání číslo 3... V prahvozdu řežeme medvědy a přiběhneš ty s Agnomordinem ( nebo jak, nepamatuju si to jméno přesně) Rozeběhneme se na vás.. Ty se u přechodu do další lokace otáčíš a házíš dispell. V tom samém kole k tobě dobíhá Nhil, která běžela vedle mě a dvěma kritiky se sneaky v hodnotě přibližně 200 dohromady tě posílá do kytek. Troufám si říct, že si umřel tím, že ses prostě zastavil na to castění. Ještě mi hra ani nespadla a tys už byl mrtev. A to že ten sekanec trvá přibližně tak 6 sekund.
Tak uber prosím své fantazie, mysli si o mě co chceš, názor člověka co na foru do všech jen reje mi je absolutně putna. Je mi neskutečně líto, že nemám uložené logy, abych mohl dokládat platnou verzi těch zažitků s tebou.
Hehe, teď jsi pobavil zase ty mě...
3x stejným způsobem v krátké době a to v okolí Ivory, jestli neumíš počítat, tak si pořiď vedle pc počítadlo.
Jak jsem psal, mě nevadí když je někdo charakterově oproti mé postavě ale když je to pořád stejný, tak už je to opravdu trapný a klepu si na čelo.
Možná kdybych se po logu vždycky přihlásil k tvému ukojení hned na začátku hry, tak budeme spokojený oba
Opravdu nevím jestli tvá hra někoho baví, když někoho sejmeš z invisu nebo když je zabrán do souboje s něčím jiným a pak nejsi schopný vypotit ani trochu srozumitelné RP ale asi ano a dle DM které tě tak rádo pozoruje se na tebe asi stojí fronty
S tím dispelem v prahvozdu to bylo jindy a hra mi padla ještě před sesláním kouzla.Na tak malém lvl opravdu nechodím páchat harakiri do hvozdu.
Jinak, s mojí ,fantazií, jsem spokojen a nemusím tu sepisovat tuny textu co a jak, já u toho byl jako ty a nemusím si tu dělat alibi pro ostaní
Už se těším na sraz.Tam bude lepší si o tom promluvit z očí do očí než tu plkat.